FANDOM


Fandom logo
Політика
Умови використання
Конфіденційність
Ліцензування
Створення вікі
Відмова від відповідальності
ще...

Фендом не є:

місцем для реклами іншого сайту
Фендом використовується для спільного редагування, а не як місце, яке посилається на інший сайт. Неофіційна реклама не допускається. (Див. Advertising). [1]
проектом Вікімедіа
Wikia, Inc. та Wikimedia — це різні компанії.
Вікіпедією
Фендом — це не Вікіпедія, і ми прагнемо не дублювати проекти Вікімедіа. Хоча Фендом розділяє деякі цілі Вікіпедії, вони не є «братніми проектами» оскільки Фендом не проект Вікімедіа (як було вказано вище).
каталогом посилань
Вікі на Фендомі повинні мати актуальний зміст, а не бути сховищем посилань, які вказують на інші сайти.


Примітки Редагувати

 1. Детальніше:
  • 1) Вікі Спільноти створені для систематизації інформації про вікі-проекти, що знаходяться на Фендомі, для публікації новин Фендому, для допомоги користувачам Фендому з допомогою Форуму. Також тут розташовані сторінки політики Фендому. Більше функцій у Вікі Спільноти ні. Тобто, це не головна вікі на Фендомі, а місце, яке, здебільшого, служить інформаційним джерелом для інших вікі-проектів Фендому.
  • 2) Посилання на сторонні інтернет-ресурси (не тільки інші вікі) дозволені в наступних випадках:
   • а) у разі обміну посиланнями між вашою вікі та стороннім інтернет-ресурсом (тобто цей інтернет-ресурс починає безкоштовно рекламувати вашу вікі і Фендом в цілому), але ви не маєте права поширювати це посилання на інші вікі, які не мають з цим інтернет-ресурсом нічого спільного.
   • б) у разі, якщо ви скопіювали статтю з іншого інтернет-ресурсу з відкритим доступом і поставили посилання на джерело; аналогічно, якщо ви використовуєте посилання на сторонній інтернет-ресурс у новинах
   • в) у разі, якщо ви пишите статтю, інформацію берете зі сторонніх джерел (те ж саме, що у статтях Вікіпедії).
  • В інших випадках вас можуть звинуватити у створенні каталогу посилань на сторонні інтернет-ресурси або безкоштовній рекламі, а вікі на Фендомі не може бути каталогом посилань і не повинна рекламувати безкоштовно сторонні інтернет-ресурси.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі