FANDOM


Fandom logo
Політика
Умови використання
Конфіденційність
Ліцензування
Створення вікі
Відмова від відповідальності
ще...

Фендом не є:

місцем для реклами іншого сайту
Фендом використовується для спільного редагування, а не як місце, яке посилається на інший сайт. Неофіційна реклама не допускається. (Див. Advertising). [1]
проектом Вікімедіа
Wikia, Inc. та Wikimedia — це різні компанії.
Вікіпедією
Фендом — це не Вікіпедія, і ми прагнемо не дублювати проекти Вікімедіа. Хоча Фендом розділяє деякі цілі Вікіпедії, вони не є «братніми проектами» оскільки Фендом не проект Вікімедіа (як було вказано вище).
каталогом посилань
Вікі на Фендомі повинні мати актуальний зміст, а не бути сховищем посилань, які вказують на інші сайти.


Примітки Редагувати

 1. Детальніше:
  • 1) Вікі Спільноти створені для систематизації інформації про вікі-проекти, що знаходяться на Фендомі, для публікації новин Фендому, для допомоги користувачам Фендому з допомогою Форуму. Також тут розташовані сторінки політики Фендому. Більше функцій у Вікі Спільноти ні. Тобто, це не головна вікі на Фендомі, а місце, яке, здебільшого, служить інформаційним джерелом для інших вікі-проектів Фендому.
  • 2) Посилання на сторонні інтернет-ресурси (не тільки інші вікі) дозволені в наступних випадках:
   • а) у разі обміну посиланнями між вашою вікі та стороннім інтернет-ресурсом (тобто цей інтернет-ресурс починає безкоштовно рекламувати вашу вікі і Фендом в цілому), але ви не маєте права поширювати це посилання на інші вікі, які не мають з цим інтернет-ресурсом нічого спільного.
   • б) у разі, якщо ви скопіювали статтю з іншого інтернет-ресурсу з відкритим доступом і поставили посилання на джерело; аналогічно, якщо ви використовуєте посилання на сторонній інтернет-ресурс у новинах
   • в) у разі, якщо ви пишите статтю, інформацію берете зі сторонніх джерел (те ж саме, що у статтях Вікіпедії).
  • В інших випадках вас можуть звинуватити у створенні каталогу посилань на сторонні інтернет-ресурси або безкоштовній рекламі, а вікі на Фендомі не може бути каталогом посилань і не повинна рекламувати безкоштовно сторонні інтернет-ресурси.