FANDOM


Fandom logo
Політика
Умови використання
Конфіденційність
Ліцензування
Створення вікі
Відмова від відповідальності
ще...

Останнє редагування: листопад 2016 року.

Ласкаво просимо на Вікія (англ. Wikia) та Fandom powered by Wikia, яка управляється Wikia, Inc (далі «Компанія»). Відвідування та використання нашого сайту означає, що Ви (далі - «Користувач») прочитали, зрозуміли та згодні виконувати дані Умови користування (надалі «Умови використання» або «Угода»), без урахування того, чи Ви є зареєстрованим користувачем Вікія чи ні. Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати, модифікувати, додавати або видаляти частини цієї Угоди у будь-який час і без попереднього повідомлення. Ви повинні самі регулярно перевіряти цю сторінку, щоб дізнатись, чи відбулися зміни в Угоді і переглянути такі зміни.

РЕТЕЛЬНО ПРОЧИТАЙТЕ УГОДУ, ОСКІЛЬКИ ВОНА МІСТИТЬ ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВАШІ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ НЕ ТІЛЬКИ ОБМЕЖЕННЯ І ВИНЯТКИ, АЛЕ І ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДОЗВІЛ СПІРНИХ СИТУАЦІЙ, ЩО ВИЗНАЧАЄ, В ЯКИХ ВИПАДКАХ СПІР ВВАЖАЄТЬСЯ ВИРІШЕНИМ.

Ця Угода поширюється на зареєстрованих користувачів і на незареєстрованих користувачів. Для використання Вікія Ви повинні прийняти цю Угоду. Для цього потрібно: а) зареєструватися на Вікія та/або стати співробітником Компанії б) почати використовувати Вікія.

Ви підтверджуєте, що досягли встановленого законом віку для укладення юридично зобов'язуючого договору з Компанією чи ваші батьки або опікуни дали свою згоду і підтверджують, що Ви будете дотримувати цю Угоду. У будь-якому випадку, приймаючи Угоду, Ви підтверджуєте, що Вам більше 13 років, і визнаєте, що Вікія не призначена для осіб молодше 13 років. Ви не можете використовувати Вікія і не можете прийняти цю Угоду, якщо закон забороняє Вам використовувати Вікія або приймати Угоду.

Користувачі Вікія Редагувати

Для того щоб використовувати деякі можливості Вікія Ви повинні зареєструватися на Вікія. Ви не маєте права реєструватися на Вікія в тих місцях, де це заборонено законодавством. Крім цього, Вікія призначена виключно для осіб, яким виповнилося повних 13 (тринадцять) років і старше. Будь-яка реєстрація осіб, які не досягли 13 років, є несанкціонованою, неліцензованою і порушує дану Угоду. При реєстрації на Вікія ви гарантуєте, що вам 13 років і старше, і що ви згодні дотримуватися всіх умов Угоди.

Якщо Ви вирішили зареєструватися на Вікія тим самим приймаючи Угоду, Ви погоджуєтеся з тим, щоб тримати у таємниці свій пароль для ідентифікації та несете повну відповідальність за будь-яке використання Вашого облікового запису і за будь-які дії, які відбуваються з використанням Вашого облікового запису.

Компанія може припинити дію Вашого облікового запису, видалити Ваш профіль і будь-який контент або інформацію, які Ви відправили на Вікія та/або закрити Вам доступ до Вікія з будь-якої причини або без причини, в будь-який час на свій розсуд, з попереднім повідомленням або без нього.

Інтелектуальна власність Редагувати

Wikia і Wikicities — це зареєстровані торгові марки Компанії в США і/або інших країнах. Торгові марки Компанії не можуть бути використані, у тому числі в рамках інших товарних марок і/або як частина доменних імен, у зв'язку з яким-небудь іншим товаром або послугою у будь-якій формі, що може призвести до плутанини, і не можуть бути скопійовані, зімітовані або використані повністю чи частково без попереднього письмового дозволу Компанії.

Правила поведінки користувачів Редагувати

Приминаючи Угоду, Ви погоджуєтеся не використовувати Вікія будь-яким способом, який суперечить Керівним принципам Вікія, вказаним тут. Крім перерахованого вище, Ви погоджуєтесь не використовувати Вікія, щоб:

 • Ображати, турбувати, погрожувати, залякувати інших користувачів Вікія або видавати себе за іншого користувача Вікія.
 • Публікувати або передавати будь-які дані, які є непристойними, порнографічними, образливими, агресивними, грубими або іншим чином порушують будь-яке законодавство або права третіх осіб, або зміст, яких містить гомофобію, етнічні образи, релігійну нетерпимість або заохочує злочинну поведінку.
 • Намагатися видати себе за іншого користувача або іншу фізичну особу.
 • Публікувати або передавати будь-які незаконні або неправомірні матеріали або використовувати дані матеріали для незаконної діяльності.
 • Публікувати або передавати будь-яку інформацію або програми, спроектовані або призначені для отримання паролів облікових записів або особистої інформації від будь-яких користувачів Вікія.
 • Постити, завантажувати, передавати, ділитися або зберігати небажані або несанкціоновані рекламні матеріали, нав'язування послуг, «спам» або будь-який інший тип несанкціонованих пропозицій яких-небудь послуг.
 • Запитувати особисту інформацію у будь-яких користувачів, чий вік менше 18 років.
 • Порушувати будь-які закони, що лежать у Вашій юрисдикції (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами і закони, що стосуються поведінки в Інтернеті і прийнятних матеріалів).
 • Публікувати повідомлення і матеріали рекламного характеру.

Крім перерахованого вище, Ви погоджуєтесь:

 • Використовувати Вікія у відповідності з цією Угодою і у відповідності з застосовуваними законами і правилами.
 • Підтримувати конфіденційність будь-якого пароля, пов'язаного з використанням Вами Вікія.
 • Негайно повідомити Компанію у разі будь-якого несанкціонованого використання Вашого облікового запису.
 • Навмисно не блокувати, видаляти або іншим чином перешкоджати належному функціонуванню рекламних блоків та/або користувальницького інтерфейсу, у тому числі і для інших користувачів; обмежувати роботу, змінювати або додавати JavaScript або CSS, який буде перешкоджати правильному відображенню або функціонуванню рекламних блоків та/або користувальницького інтерфейсу.
 • Не завантажувати, розміщувати, пересилати електронною поштою, передавати або іншим чином поширювати матеріали, що містять комп'ютерні віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності або які дають несанкціонований доступ до будь-якого комп'ютерного програмного, апаратного або телекомунікаційного обладнання.
 • Не завантажувати, розміщувати, пересилати електронною поштою, передавати або іншим чином поширювати матеріали, які порушують будь-які патенти, торговельні марки, комерційні таємниці, авторські або інші права будь-якої із сторін.
 • За винятком використання RSS-каналів або нашого API (інтерфейсу Вікія) у відповідності з політикою Вікія ви не будете використовувати роботів, ботів і інші автоматизовані засоби для доступу на Вікія в будь-яких цілях без нашого письмового дозволу.
 • Не підробляти заголовки, маніпулювати джерелами ідентифікації або іншим чином намагатися приховати походження будь-яких матеріалів, викладених на Вікія.
 • Не вживати будь-які дії, які накладають або можуть накласти надмірне або непропорційне навантаження на інфраструктуру Вікія, втручатися або намагатися втручатися в нормальну роботу Вікія або будь-яких заходів, що проводяться на Вікія, намагатися обійти будь-які заходи, які ми можемо використовувати, щоб запобігти або обмежити доступ до Вікія.
 • Не використовувати Вікія для доступу, збирання та зберігання персональних даних інших користувачів.

Контент для Вікія і авторські права Редагувати

Приймаючи Угоду, Ви підтверджуєте, що не будете використовувати Вікія в цілях, які суперечать політиці Вікія у області створення вікі.

Ви несете повну відповідальність за контент, в тому числі, але не тільки, фотографії, особисту інформацію, повідомлення, виправлення і інші дані, які Ви завантажуєте, публікуєте, показуєте, ділитись або представляєте як на самій Вікія, так і у випадку передачі іншим користувачам. Ви не можете представити контент на Вікія якщо Ви не створили його самі або у Вас немає дозволу на його додавання. Для представлення на Вікія Ви не можете використовувати контент, який не сумісний з ліцензією, яка зазначена на конкретному проекті Вікія. Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що інші користувачі можуть, але не зобов'язані, редагувати, видаляти або перейменовувати (без попередження) будь-яку інформацію на Вікія з будь-якої причини або без причини. Ви також гарантуєте, що ви є власником або маєте необхідні ліцензії, права, релізи, згоди і дозволи на матеріали, щоб а) Компанія могла зберігати, копіювати, публікувати і поширювати ваші матеріали допомогою Вікія і б) ліцензія на всі текстові матеріали, представлені Вами, узгоджуються з умовами ліцензування (більш докладну інформацію див. тут).

Вікія не є і не може функціонувати в якості архіву. Ми не несемо відповідальності перед Вами або будь-якою іншою особою за втрату, пошкодження або знищення матеріалів. Ви несете повну відповідальність за власний рахунок, за створення резервних копій будь-якого контенту, який Ви розміщуєте або зберігайте на Вікія чи надаєте Компанії.

При публікації контенту на Вікія Ви дозволяєте нам зробити стільки її копій, скільки ми будемо вважати за необхідне, з метою сприяння його розміщення і зберігання на Вікія.

Медіа контент Редагувати

Користування Вікія включає в себе доступ до аудіо та/або візуального контенту (в тому числі відео, зображень, фотографій, графіки, логотипів та інше), які мають свої ліцензії і належать третім сторонам. Такий медіа контент може бути доступний через вбудований плеєр Вікія посилання і контент в якому може бути розміщений на інших сайтах. Не обмежуючи застосування інших умов даної Угоди, Ви також підтверджуєте, що Ви не будете робити або намагатися зробити будь-яку з наступних дій:

 • Завантажувати, розповсюджувати, змінювати, видаляти або додавати рекламні матеріали у будь-який медіа контент, пов'язаний з медіа плеєром Вікія
 • Використовувати будь-який медіа контент або медіа плеєр для інших цілей, крім некомерційного, особистого споживання і перегляду медіа контенту;
 • Відключати або іншим чином втручатися у функціонування Вікія або медіа плеєра, включаючи будь-які дії, які перешкоджають або обмежують використання або копіювання будь-якого медіа контенту;
 • Модифікувати, змінювати, перекладати, адаптувати, змінювати, декомпілювати, розділяти або створювати похідні роботи, засновані на медіа-плеєрі або медіа-контент;
 • Ліцензувати і передавати третій стороні права на використання медіа плеєра і медіа контенту, включаючи продаж, поширення і повторну дистрибуцію медіа контенту і будь-якого вмісту медіа плеєра;
 • Форматувати, оптимізувати і налаштувати медіа плеєр або медіа контент для показу, розповсюдження або передачі матеріалів через будь-яку іншу платформу, протоколи та способи передачі контенту, за винятком передбачених даною Угодою.

Претензії до порушень авторського права Редагувати

Щодо претензій стосовно випадків порушення авторського права, будь ласка, зв'яжіться з нашим уповноваженим представником з Digital Millennium Copyright Act:

Attn: Copyright Agent
Wikia, Inc.
500 Third Street
Suite 405
San Francisco, CA 94107

Ви також можете направити свої претензії в письмовому вигляді по електронній пошті. Адреса: copyright@wikia.com будь Ласка, включіть слова «Claim of copyright infringement» у тему листа. Для ясності, нашому агенту слід відправляти тільки повідомлення, що стосуються DMCA.

Відмова від відповідальності та обмеження щодо питань відповідальності Редагувати

Оскільки ми тільки забезпечуємо правила поведінки користувачів та розміщення контенту, Компанія не контролює і не несе ніякої відповідальності за будь-який контент представлений на Вікія.

Компанія не несе відповідальності за розміщений контент або поведінку, онлайн або оффлайн, будь-якого користувача, що використовує Вікія. Крім цього, приймаючи Угоду, Ви розумієте і визнаєте, що з допомогою Вікія Ви можете зіткнутися з контентом, який Ви можете порахувати образливим, неприйнятним або непристойним, і в цьому відношенні ви використовуєте Вікія на свій страх і ризик.

Вікія контент у форматі «як є». Компанія відмовляється від будь-яких заяв та гарантій, явно виражених або які маються на увазі. Компанія не може і не гарантує якісь конкретні результати при використанні Вікія. ПРИЙМАЮЧИ УГОДУ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ТИМ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВІКІЯ НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК.

Ви погоджуєтесь звільнити Компанію, її директорів, співробітників, агентів та інших користувачів від будь-якої відповідальності за Ваше використання Вікія або її зміст або інші, що знаходяться в ній матеріали. У будь-якому випадку, Компанія, її директора, співробітники, агенти та інші користувачі не несуть відповідальності перед Вами або будь-якої третьої стороною за будь-які непрямі, побічні, спеціальні або будь-які інші збитки, включаючи упущену вигоду або будь-які інші втрати, матеріальні або нематеріальні, що виникають при використанні Вікія або її змісту або інших, що знаходяться в ній матеріалів, навіть якщо Компанія була попереджена про можливість такого збитку. Незважаючи ні на які суперечності, що містяться в даному документі, відповідальність Компанії перед Вами за будь-які збитки, незалежно від його форми, завжди обмежується сумою, що не перевищує одну тисячу доларів США. Ви також погоджуєтеся з тим, що якщо Компанія не виплатить Вам цю суму за використання Вікія Ви обмежитеся тільки судовою забороною і не будете мати права на повне відшкодування збитків від Компанії, незалежно від Вашого позову.

КРІМ ЦЬОГО, КОМПАНІЯ НЕ ГАРАНТУЄ ВАМ, ЩО А) ВИКОРИСТАННЯ ВІКІЯ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ВАШИМ ВИМОГАМ, ЩО ВОНИ Є ПРЯМИМИ АБО НЕПРЯМИМИ; Б) БУДЬ-ЯКА ІНФОРМАЦІЯ, ОТРИМАНА ВАМИ У РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ВІКІЯ БУДЕ ВІЛЬНА ВІД ПОМИЛОК, ТОЧНОЮ І ДОСТОВІРНОЮ; В) ПОМИЛКИ В ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ І В РОБОТІ ВІКІЯ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ

Застосовані закони, територіальна підсудність та юрисдикція Редагувати

Використовуючи Вікія Ви визнаєте і погоджуєтеся, що Вікія розміщується в Сполучених Штатах Америки. Якщо Ви отримуєте доступ до Вікія з будь-якого іншого регіону, де законодавство та правила, що регулюють збір особистих даних, використання та розкриття інформації відрізняються від законів США, майте на увазі, що використовуючи Вікія Ви передаєте особисту інформацію в США і Ви погоджуєтесь на таку передачу і застосування законів штату Каліфорнія, без урахування принципів колізійного права, які будуть регулювати суперечки навколо цієї Угоди, або спори будь-якого іншого роду, які виникнуть між Вами і Компанією або з будь-якої із наших філій. Ви погоджуєтесь не починати і не здійснювати судові переслідування будь-яких дій у зв'язку з використанням Вікія в рамках іншої територіальної підсудності, крім державних і федеральних судів штату Каліфорнія. Ви відмовляєтеся від усіх засобів захисту у зв'язку з відсутністю персональної юрисдикції і незручним місцем розгляду справи в державних і федеральних судах штату Каліфорнія.

Інші умови Редагувати

Справжні Умови використання, а також політика конфіденційності, умови ліцензування, політика створення вікі і керівні принципи Вікія зазначені в цьому документі, представляють повну угоду між вами і Компанією щодо використання Послуги, і повністю замінюють усі попередні домовленості між Вами та Компанією стосовно використання вами Послуг.

Даний договір включає всі умови використання Вікія між Вами та Компанією та повністю підміняє собою всі попередні Угоди між Вами і Компанією, пов'язані з використанням Вами Вікія.

Незважаючи на переклад Угоди на інші мови, головною Угодою залишається Угода англійською мовою: Terms of Use.

Якщо Компанія не здійснює або не застосовує свої права, засоби правового захисту або положення цієї Угоди, це не означає, що Компанія відмовляється від такого права або положення Угоди чи будь-якої іншої інстанції.

Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано недійсним, інша частина цієї Угоди залишається в силі і підлягає виконанню в повну силу.

Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано незаконним, недійсним або з будь-якої іншої причини нездійсненним будь-яким суддею компетентної юрисдикції, таке положення вважається відокремленим від цієї Угоди і не впливає на дійсність і законність всіх інших положень Угоди.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі