FANDOM


 • Доброго дня, шановні пані та панове!

  Форум, як можна помітити, не дуже активний, тому висувається пропозиція про добровільний перехід до моделі обговорень. З моменту релізу вже пройшов не один місяць, тому можна помітити, що обговорення замінять форум неминуче. Питання про підключення обговорень вже спливало серед адміністраторів Вікі Спільнот, але рішення не було досягнуто через відсутність повного адміністративного складу в обговоренні даного питання. Отже, дорогі користувачі, чи згодні Ви з повним відключенням форуму та підключенням обговорень? Думку можна висловити нижче. Голосування триватиме з 13 квітня до 18 квітня 2017 року.

  З повагою, Тайті Яегасі.

    Loading editor
  • Власне, особисто я не маю нічого проти підключення Обговорень, але не думаю, що форум потрібно відключати. Подивіться на Вікі про вікі — там начебто Обговорення підключені, а на активність користувачів це не вплинуло + відсутність в Обговореннях вікі-розмітки, теґів і вміст повідомлень складається тільки з тексту; на форумі є розмітка, можна повідомляти інших користувачів про нові теми, як, наприклад, про цю й можна робити прості та короткі посилання на теми. Навіщо поспішати з заміною форуму? Всьому свій час, я вважаю. Хай спочатку співробітники доопрацюють Обговорення, виправлять недоліки та похибки, а вже потім можна подумати про заміну. Обговорення в нинішньому вигляді ще досить сируваті, отож мій вердикт отакий: включити Обговорення, але не відключати форум.

   Дякую за увагу!

     Loading editor
  • Голосую за повне відключення і підключення обговорень.

     Loading editor
  • Форум не активний бо мало користувачів, відповідно й підозрюю й обглворення теж не активні, взагалі обговореннями жодного разу не користувався та й нащо якщо можна на стіні будь якого користувача влаштувати обговорення певної теми не відриваючись від вікії як такої, бо на обговореннях відчуття що кудись попав на інший сайт, а що таке закрити форум не знаю що це значить технологічно, адже це просто простір сторінок на проекті який можна і вручну запустити, отож голосую за відмову від обговорень, хай живе форум і стара вікії, скажемо разом ні фендомізму...

     Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
Мені подобається це повідомлення!
Вам сподобалось це повідомлення!
Подивитися, хто додав "Мені подобається" до цього повідомлення