FANDOM


 • Наступного тижня будуть випущені оновлення для модулів активності на вікі і модуля трендових статей у правій частині сторінки. Ці оновлення будуть доступні на всіх вікі-проектах Фендому у вівторок або четвер (ми будемо стежити за днем оновлення). Ці зміни є частиною модернізації вікі і покликані поліпшити зовнішній вигляд правої частини сторінки. Отак виглядають оновлені модулі:

  Right Rail Updates

  Також буде проведено додаткове тестування дизайну блоку з трендовими статтями, оскільки розробники продовжують експериментувати з кращими можливостями донести актуальні новини до читачів в кращому вигляді. Модуль активності тестуватися не буде.

  На деяких вікі, де використовується CSS для модуля активності (селектор .WikiaRecentActivity), можуть виникнути проблеми з оформленням у результаті цього нововведення. Цим вікі-проектам необхідно оновити або видалити CSS з урахуванням змін, інакше оформлення може виявитися небажаним для читачів.

  Про всі питання та відгукі можна залишати думки співробітникам Фендому або в темі на форумі Community Central. Якщо ви не володієте англійською мовою, то можете залишити свій відгук тут, і він буде переданий співробітникам англійською мовою.

    Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
Мені подобається це повідомлення!
Вам сподобалось це повідомлення!
Подивитися, хто додав "Мені подобається" до цього повідомлення

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі