FANDOM


 • Наступного тижня будуть випущені оновлення для модулів активності на вікі і модуля трендових статей у правій частині сторінки. Ці оновлення будуть доступні на всіх вікі-проектах Фендому у вівторок або четвер (ми будемо стежити за днем оновлення). Ці зміни є частиною модернізації вікі і покликані поліпшити зовнішній вигляд правої частини сторінки. Отак виглядають оновлені модулі:

  Right Rail Updates

  Також буде проведено додаткове тестування дизайну блоку з трендовими статтями, оскільки розробники продовжують експериментувати з кращими можливостями донести актуальні новини до читачів в кращому вигляді. Модуль активності тестуватися не буде.

  На деяких вікі, де використовується CSS для модуля активності (селектор .WikiaRecentActivity), можуть виникнути проблеми з оформленням у результаті цього нововведення. Цим вікі-проектам необхідно оновити або видалити CSS з урахуванням змін, інакше оформлення може виявитися небажаним для читачів.

  Про всі питання та відгукі можна залишати думки співробітникам Фендому або в темі на форумі Community Central. Якщо ви не володієте англійською мовою, то можете залишити свій відгук тут, і він буде переданий співробітникам англійською мовою.

    Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
Мені подобається це повідомлення!
Вам сподобалось це повідомлення!
Подивитися, хто додав "Мені подобається" до цього повідомлення