FANDOM


Fandom logo

За час свого існування ФЕНДОМ зросла в багато разів: що зародилося як простий вікі-хостинг в результаті перетворилося у найкращий майданчик для розваг і обміну знаннями між користувачами в Інтернеті. Вікіпроекти є основою ФЕНДОМ, і співробітники ФЕНДОМу багато працювали над тим, щоб залучити більше читачів на ваші вікі та надати вам і їм нові можливості брати участь у житті ФЕНДОМ. У січні цього року був запущений сайт Fandom англійською мовою, на якому користувачі можуть написати розважальні та освітні статті про свої улюблені фендоми, на відміну від строго інформаційних статей на вікі. Співробітники ФЕНДОМу також розробили нову платформу для спілкування під назвою Обговорення, щоб дати користувачам можливість поспілкуватися у менш формальній обстановці.

Сьогодні співробітники ФЕНДОМу готові оголосити, що прийшла пора відкрити новий етап в еволюції ФЕНДОМ: 4 жовтня ФЕНДОМ офіційно змінить назву на «Fandom powered by Wikia» (ФЕНДОМ на платформі ФЕНДОМ). Wikia, Inc. залишиться контролюючою компанією, але сам сайт і спільнота вікіпроектів буде відтепер називатися «Fandom».

Співробітники ФЕНДОМу розуміють, що ця зміна викличе у вас багато питань. На деякі найважливіші з них співробітники ФЕНДОМу дадуть відповідь в цьому блозі, а більш детальну інформацію ви можете прочитати на цій сторінці.

  • Що таке «Fandom powered by Wikia»? Fandom powered by Wikia, або просто Fandom (ФЕНДОМ), - це назва нового бренду для найбільшої в світі мережі фан-сайтів. ФЕНДОМ пропонує увазі користувачів не тільки різноманітні інформаційні вікіпроекти, але також новини і розважальні статті та можливість поспілкуватися один з одним в Обговореннях. Разом з 360 000 вікіпроектами, 190 мільйонами унікальних відвідувачів в місяць, 43 мільйонами сторінок контенту, оригінальними статтями і відео ФЕНДОМ охоплює всі найцікавіші та найактуальніші події в поп-культурі. ФЕНДОМ - голос фанатів в індустрії розваг.
  • Чому ви вирішили перейменувати ФЕНДОМ? ФЕНДОМ вже давно не є простим вікі-хостингом; глобальний медіа-бренд ФЕНДОМ найкраще відображає все те розмаїття активності користувачів, яке спостерігається на сайті і пов'язує їх в єдине ціле під одним брендом. Співробітники ФЕНДОМу вважають, що назва «ФЕНДОМ» найкраще відображає суть як всеосяжного пізнавального та розважального сайту для фанатів у всьому світі.
  • Які масштаби змін? У глобальному навігаційному меню з'явиться логотип «Fandom powered by Wikia». З'явиться нова домашня сторінка компанії за адресою wikia.org, яка буде присвячена нашій громадській діяльності та благодійності. На кількох великих мовних порталах ви побачите нові домашні сторінки, де будуть представлені популярні вікіпроекти. Згодом співробітники планують випустити такі домашні сторінки для всіх мов, що підтримуються (тобто таких мов, для яких у них є співробітники).
  • Чи зміниться URL-адреса моєї вікі? Ні, не зміниться. І ніяких планів на майбутнє зі зміни URL-адрес вікіпроектов у співробітників немає. Вони як і раніше будуть мати URL з wikia.com в кінці. Назви вікіпроектов також мінятися не будуть.
  • Що зміниться на моїй вікі після ребрендінгу? Нова назва «ФЕНДОМ» ніяким чином не вплине на ваші вікі. Вікіпроекти є основою фендому, а всі нововведення, такі як сайт Fandom і Обговорення, будуть спиратися і доповнювати собою статті вікі.
  • Чи вплине ребрендінг на рейтинг моєї вікі в пошукових системах? Аналітики провели глибокий аналіз і прийшли до висновку, що зміна назви на ФЕНДОМ ніяк не вплине на рейтинги вікіпроектів у пошукових системах.
  • Що хорошого для моєї вікі дасть ребрендінг? Нова назва ФЕНДОМ дозволить з більшою ефективністю просувати ресурс у світовій індустрії розваг, що має залучити до вікіпроектів більше уваги з боку не тільки фанатів, а також з боку творців кіно, серіалів і відеоігор. Мета ФЕНДОМу - створення найкращої у світі платформи для обміну інформацією, новинами і спілкування.

Вище перераховані основні моменти, пов'язані з ребрендігом. Подробиці можна прочитати на сторінці поширених запитань на цю тему. Якщо ви не знайшли там відповіді на своє питання, залиште його в коментаріях до цього блогу або через форму Спеціальна:Contact.