FANDOM

 • Zews96


  Нововведення
  • Оновлена версія «Fan Feed» стала доступна для всіх не-англомовних порталів! Нововведення буде відображати різноманітний контент вікі-проекту, а також пости Обговорень. Детальну інформацію представлено у цьому блозі.
  Інші зміни
  • Оновлено стиль банерів, що з'являються у верхній частині сторінки з інформацією про успішність/неуспішність дії або оповіщають про доступність вікі-проекту на іншій мові.
  Читати далі >
 • Zews96

  Модернізація Вікі має мету забезпечити сучасний цифровий підхід ФЕНДОМу, що вміщує в себе необхідний вміст у необхідний час, зручну навігацію та кращий досвід для користувачів і рекламодавців. Щоб допомогти читачам знайти чудовий контент, команда ФЕНДОМу з радістю повідомляє про оновлену Новинну стрічку, яка показує контент з вікі, Обговорень та Новин ФЕНДОМу.


  Новинна стрічка вже існує певний час на англійських вікі. Це список рекомендованих статей, який допоможе читачам знайти більше цікавого контенту. Тепер, Новинна стрічка стане доступною для всіх інших мовних порталів.


  З моменту своєї появи Новинна стрічка показувала лише декілька статей з сайту ФЕНДОМу. Оновлений варіант включає в себе велику кількість вікі-контенту. Новинна стрічка для…  Читати далі >
 • Zews96

  За час свого існування ФЕНДОМ зросла в багато разів: що зародилося як простий вікі-хостинг в результаті перетворилося у найкращий майданчик для розваг і обміну знаннями між користувачами в Інтернеті. Вікіпроекти є основою ФЕНДОМ, і співробітники ФЕНДОМу багато працювали над тим, щоб залучити більше читачів на ваші вікі та надати вам і їм нові можливості брати участь у житті ФЕНДОМ. У січні цього року був запущений сайт Fandom англійською мовою, на якому користувачі можуть написати розважальні та освітні статті про свої улюблені фендоми, на відміну від строго інформаційних статей на вікі. Співробітники ФЕНДОМу також розробили нову платформу для спілкування під назвою Обговорення, щоб дати користувачам можливість поспілкуватися у менш форма…

  Читати далі >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.