FANDOM

 • Zews96

  З першої половини цього року ФЕНДОМ систематично впроваджує HTTPS на все більшому просторі мережі.

  HTTPS — це протокол, який шифрує дані, що відправляються через веб-сторінку, на відміну від звичайного HTTP, який відправляє дані у вигляді відкритого тексту. ФЕНДОМ вже давно шифрує ваші персональні данні, такі як логін та пароль протягом багатьох років, але повсюдним мережевим стандартом стає передача даних через HTTPS. Ось чому ми працюємо над сумісністю нашого сайту з HTTPS.


  Декілька місяців назад ми закінчили працю над проектом, який дозволяє зареєстрованим користувачам використовувати HTTPS на вікі з одним субдоменом (тобто на вікі без мовного коду, як, наприклад, community.wikia.com, на відміну від ru.community.wikia.com). Спочатку ця фу…


  Читати далі >
 • Zews96


  Нововведення
  • Оновлена версія «Fan Feed» стала доступна для всіх не-англомовних порталів! Нововведення буде відображати різноманітний контент вікі-проекту, а також пости Обговорень. Детальну інформацію представлено у цьому блозі.
  Інші зміни
  • Оновлено стиль банерів, що з'являються у верхній частині сторінки з інформацією про успішність/неуспішність дії або оповіщають про доступність вікі-проекту на іншій мові.
  Читати далі >
 • Zews96

  Модернізація Вікі має мету забезпечити сучасний цифровий підхід ФЕНДОМу, що вміщує в себе необхідний вміст у необхідний час, зручну навігацію та кращий досвід для користувачів і рекламодавців. Щоб допомогти читачам знайти чудовий контент, команда ФЕНДОМу з радістю повідомляє про оновлену Новинну стрічку, яка показує контент з вікі, Обговорень та Новин ФЕНДОМу.


  Новинна стрічка вже існує певний час на англійських вікі. Це список рекомендованих статей, який допоможе читачам знайти більше цікавого контенту. Тепер, Новинна стрічка стане доступною для всіх інших мовних порталів.


  З моменту своєї появи Новинна стрічка показувала лише декілька статей з сайту ФЕНДОМу. Оновлений варіант включає в себе велику кількість вікі-контенту. Новинна стрічка для…  Читати далі >
 • Zews96

  За час свого існування ФЕНДОМ зросла в багато разів: що зародилося як простий вікі-хостинг в результаті перетворилося у найкращий майданчик для розваг і обміну знаннями між користувачами в Інтернеті. Вікіпроекти є основою ФЕНДОМ, і співробітники ФЕНДОМу багато працювали над тим, щоб залучити більше читачів на ваші вікі та надати вам і їм нові можливості брати участь у житті ФЕНДОМ. У січні цього року був запущений сайт Fandom англійською мовою, на якому користувачі можуть написати розважальні та освітні статті про свої улюблені фендоми, на відміну від строго інформаційних статей на вікі. Співробітники ФЕНДОМу також розробили нову платформу для спілкування під назвою Обговорення, щоб дати користувачам можливість поспілкуватися у менш форма…

  Читати далі >