FANDOM


Вітаю, користувачі україномовного порталу ФЕНДОМ.

За останні кілька місяців на україномовному порталі ФЕНДОМ відбулись деякі позитивні зміни - спочатку на порталі з'явилась централізована Довідка українською, а потім - і така очікувана користувачами офіційна центральна вікі. На жаль, великих зрушень в активність порталу в цілому ці зміни не внесли, але я сподіваюсь, що це лише початок, і користувачі - ви, не будете зупинятись.

Та це не єдині зміни, що були заплановані. Час перейти на новий етап розвитку порталу, і анонсувати пошук нового Помічника для україномовного порталу ФЕНДОМ.

Мабуть, ні для кого не є таємницею моя низька активність на україномовному порталі. Хоча я починав свій шлях на ФЕНДОМ в якості Помічника саме україномовного порталу, російськомовний портал, над яким я теж працював, вимагав значно більшої уваги. З часом, ситуація змінювалась, і зараз я працюю над проектами, що пронизують і підтримують ФЕНДОМ в цілому, а не лише один чи декілька мовних порталів.

Тому, варто наголосити, що, хоча я і україномовний Помічник ФЕНДОМ, я не є помічником україномовного порталу. Саме тому я шукаю користувача, котрий міг би взяти на себе організацію роботи над україномовним порталом, в якості нового Помічника.

Буду відвертим, наразі знайти користувача, який відповідав би вимогам ФЕНДОМ щодо Помічника україномовного порталу, вкрай складно. Проте, пошук кандидатів буде доволі довготривалим, і ті користувачі, котрі хотіли б приєднатися до міжнародної команди Помічників, можуть рівнятися на вимоги і поради з цього блогу.

Власне, вимоги до кандидатів такі:

 • Розуміння обов'язків Помічника і бажання виконувати ці обов'язки разом з міжнародною командою Помічників.
 • Добре знання платформи ФЕНДОМ (хоча б добре знання Довідки)
 • Досвід адміністрування вікіпроектів
 • Високий рівень володіння вікірозміткою (включно з написанням шаблонів)
 • Уміння швидко створювати і/або перекладати статті на незнайомі теми, вміння визначати і обирати найбільш перспективні для розвитку вікіпроекти.
 • Комунікабельність:
  • Уміння спілкуватись з іншими користувачами - це одна з найважливіших рис Помічника.
  • Помічник україномовного порталу буде працювати у тісній співпраці з командою російськомовного порталу ФЕНДОМ, а також з міжнародною командою Помічників і співробітників ФЕНДОМ, тому для майбутнього україномовного Помічника важливо мати дружній контакт не тільки з користувачами, а й з Помічниками російськомовного порталу.
  • Також, дуже бажаним буде знання англійської мови, хоча б на початковому рівні.
 • Бажаний вік кандидата - від 18 років.

Я розумію, що вимоги досить складні, але ми намагаємось обрати найкращого користувача для співпраці.

Якщо ви хочете запропонувати свою кандидатуру на статус Помічника - зв'яжіться зі мною у соц. мережі ВК, або знайдіть мене в IRC. Якщо зазначені методи комунікації вам не підходять, залиште повідомлення на моїй стіні, і ми оберемо інший метод для спілкування.

З огляду на те, що вимоги до кандидатів досить складні, пошук Помічника майже не лімітований в часі, проте я сподіваюсь знайти Помічника до жовтня 2015. Тому, наразі не варто поспішати з пропозиціями, у всіх бажаючих є час на те, щоб показати себе і свої досягнення на ФЕНДОМ.

Щасливого редагування!