FANDOM


Вітаю, користувачі україномовного порталу ФЕНДОМ.

За останні кілька місяців на україномовному порталі ФЕНДОМ відбулись деякі позитивні зміни - спочатку на порталі з'явилась централізована Довідка українською, а потім - і така очікувана користувачами офіційна центральна вікі. На жаль, великих зрушень в активність порталу в цілому ці зміни не внесли, але я сподіваюсь, що це лише початок, і користувачі - ви, не будете зупинятись.

Та це не єдині зміни, що були заплановані. Час перейти на новий етап розвитку порталу, і анонсувати пошук нового Помічника для україномовного порталу ФЕНДОМ.

Мабуть, ні для кого не є таємницею моя низька активність на україномовному порталі. Хоча я починав свій шлях на ФЕНДОМ в якості Помічника саме україномовного порталу, російськомовний портал, над яким я теж працював, вимагав значно більшої уваги. З часом, ситуація змінювалась, і зараз я працюю над проектами, що пронизують і підтримують ФЕНДОМ в цілому, а не лише один чи декілька мовних порталів.

Тому, варто наголосити, що, хоча я і україномовний Помічник ФЕНДОМ, я не є помічником україномовного порталу. Саме тому я шукаю користувача, котрий міг би взяти на себе організацію роботи над україномовним порталом, в якості нового Помічника.

Буду відвертим, наразі знайти користувача, який відповідав би вимогам ФЕНДОМ щодо Помічника україномовного порталу, вкрай складно. Проте, пошук кандидатів буде доволі довготривалим, і ті користувачі, котрі хотіли б приєднатися до міжнародної команди Помічників, можуть рівнятися на вимоги і поради з цього блогу.

Власне, вимоги до кандидатів такі:

 • Розуміння обов'язків Помічника і бажання виконувати ці обов'язки разом з міжнародною командою Помічників.
 • Добре знання платформи ФЕНДОМ (хоча б добре знання Довідки)
 • Досвід адміністрування вікіпроектів
 • Високий рівень володіння вікірозміткою (включно з написанням шаблонів)
 • Уміння швидко створювати і/або перекладати статті на незнайомі теми, вміння визначати і обирати найбільш перспективні для розвитку вікіпроекти.
 • Комунікабельність:
  • Уміння спілкуватись з іншими користувачами - це одна з найважливіших рис Помічника.
  • Помічник україномовного порталу буде працювати у тісній співпраці з командою російськомовного порталу ФЕНДОМ, а також з міжнародною командою Помічників і співробітників ФЕНДОМ, тому для майбутнього україномовного Помічника важливо мати дружній контакт не тільки з користувачами, а й з Помічниками російськомовного порталу.
  • Також, дуже бажаним буде знання англійської мови, хоча б на початковому рівні.
 • Бажаний вік кандидата - від 18 років.

Я розумію, що вимоги досить складні, але ми намагаємось обрати найкращого користувача для співпраці.

Якщо ви хочете запропонувати свою кандидатуру на статус Помічника - зв'яжіться зі мною у соц. мережі ВК, або знайдіть мене в IRC. Якщо зазначені методи комунікації вам не підходять, залиште повідомлення на моїй стіні, і ми оберемо інший метод для спілкування.

З огляду на те, що вимоги до кандидатів досить складні, пошук Помічника майже не лімітований в часі, проте я сподіваюсь знайти Помічника до жовтня 2015. Тому, наразі не варто поспішати з пропозиціями, у всіх бажаючих є час на те, щоб показати себе і свої досягнення на ФЕНДОМ.

Щасливого редагування!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі