FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Увага! З-за Дня усіх святих, свята в Польщі, блогів у вівторок не буде. Регулярні оновлення буде відновлено у четвер, 3 листопада.

Виправлені помилки
  • На сторінках файлів, посилання «замінити» (кнопка редагування у випадаючому списку) буде виправлено.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни
  • Всі посилання на додатки в Google Play були оновлені в сповіщеннях по електронній пошті.
  • Додатки для Android і iOS отримають кілька суттєвих оновлень на цьому тижні, включаючи елементи управління для повідомлень електронною поштою.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.