FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Увага! На цьому тижні технічного оновлення в четвер не буде.

Виправлені помилки
  • У зв'язку зі зміною назви хостингу буде змінено логотип в глобальному навігаційному меню, а також деякі інші елементи дизайну, наприклад, оформлення листів з повідомленнями, які користувачі отримують на електронну пошту. Всі ці зміни ніяк не зачеплять вікіпроекти.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни
  • Виправлена помилка, з-за якої посилання на Стіну обговорення користувача в глобальному навігаційному меню вела до іншомовного проекту.
  • Буде виправлена помилка, з-за якої при переході за посиланням, що веде на розділ всередині сторінки, заголовок розділу переховувався під глобальним навігаційним меню.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.