FANDOM


Fandom logo

Ось і підходить до кінця 2016 рік. Робота на ФЕНДОМі кипіла щосили, і ми майже не помітили, що до закінчення року залишилось всього-на-всього вісім днів. Давайте ще раз згадаємо, що сталося на ФЕНДОМі у минулому році.

  • Змінилася назва! Ребрендинг компанії стався восени (у жовтні), і це безсумнівно найбільший крок, який зробили співробітники в 2016 році. Така зміна об'єднала всю їхню діяльність під єдиний медіа-бренд для фанатів по всьому світу, і в новому році співробітники продовжуватимуть розвиватися в цьому напрямку.
  • Реліз «Fandow news and stories» (новин та статей ФЕНДОМу). Щоб стати повноцінним ресурсом для шанувальників індустрії розваг, співробітники випустили сайт з новинами та статтями ФЕНДОМу в січні цього року. Цей сайт дозволив користувачам взяти участь в житті фендомів не тільки через редагування енциклопедичних статей, але і у вигляді написання новинних та розважальних есе, які спираються на зібрані редакторами вікі та користувачами-експертами знання. Поки що «Fandom news and stories» були випущені тільки в США та Великобританії, але в майбутньому планується випустити їх і в інших великих регіонах.
  • Відбувся довгоочікуваний реліз «Обговорень». З дебютом нової платформи «Обговорення» користувачі та читачі отримали нові можливості для спілкування один з одним на свої улюблені теми. Впровадження Обговорень наблизило співробітників на один крок ближче до їхньої мети — створення найбільшого в світі розважального сайту для фанатів.
  • Нові розширення для спільнот. Нові користувачі часто запитують, хто створив сторінки вікі, хто керує спільнотою і як новачки можуть допомогти вікі. У минулому році була випущена Сторінка спільноти, яка покликана відповісти на всі питання нових користувачів на одній сторінці вікі і де читачі та редактори зможуть отримувати новини про завдання спільноти. Також було випущено ще більше мобільних додатків для наших популярних вікі-спільнот. Ми сподіваємось, що дане розширення зможуть отримати ще більше українських вікі-спільнот.
  • Здійснено перехід на сервіс-орієнтовану архітектуру. Як і сам ФЕНДОМ, програмне забезпечення для нього складається з величезного числа різноманітних компонентів. Співробітники хотіли б зайнятися оптимізацією взаємодії цих частин між собою, щоб прискорити майбутний розвиток та поліпшити підтримку програмного забезпечення, тому вони перейшли на сервіс-орієнтовану архітектуру. Тепер платформа ФЕНДОМу стане більш функціональною та ефективною.
  • Команда Vanguard та мультиплатформеність контенту. Мобільні пристрої неухильно стають нормальним явищем у повсякденному житті, а не просто розкішшю. Конвертація контенту для можливості його перегляду на різних пристроях (створення мультиплатформного контенту) була важлива як ніколи в 2016 році. Для досягнення цієї мети була створена команда Vanguard — група волонтерів, які спеціалізуються на створенні та конвертації контенту в мультиплатформовий формат — і не можна не відзначити, що співробітники дуже задоволені виконаною ними роботою.
  • Community Connect. Перший міжнародний з'їзд адміністраторів відбувся в минулому році, і в цьому році його відвідало ще більше користувачів! Користувачі з різних країн та регіонів (всього 61 людина) побували в офісах в Сан-Франциско та Познані, щоб познайомитися із співробітниками, поділитися відгуками лицем до лиця і обговорити майбутнє ФЕНДОМу.
  • New York Comic Con пройшов із шаленим успіхом. Останні чотири роки ФЕНДОМ брав участь в New York Comic Con, і цей рік був найуспішнішим. Туди привезли Fantasy Food Truck (фургон-кафе), з якого безкоштовно роздавали приготованих переможців Великої битви їжі (з англомовної «Битви»). Співробітники також працювали разом з BBC America, продюсерами нового серіалу «Холістичне детективне агентство Дірка Джетлі», над створенням інтерактивної квест-кімнати для користувачів. А разом із командою Twitch.tv були представлені декілька важливих гостей конференції.

Співробітники з нетерпінням чекають всього того, що принесе з собою 2017 рік, але про свої плани на майбутній рік вони розкажуть пізніше. Ви можете відстежувати останні новини від ФЕНДОМу у соціальних мережах: VK, Facebook або Twitter.

А яких нових висот досягли ваші спільноти у минулому році? Напишіть про це в коментарях!

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі