FANDOM


Fandom logo

Ось і підходить до кінця 2016 рік. Робота на ФЕНДОМі кипіла щосили, і ми майже не помітили, що до закінчення року залишилось всього-на-всього вісім днів. Давайте ще раз згадаємо, що сталося на ФЕНДОМі у минулому році.

  • Змінилася назва! Ребрендинг компанії стався восени (у жовтні), і це безсумнівно найбільший крок, який зробили співробітники в 2016 році. Така зміна об'єднала всю їхню діяльність під єдиний медіа-бренд для фанатів по всьому світу, і в новому році співробітники продовжуватимуть розвиватися в цьому напрямку.
  • Реліз «Fandow news and stories» (новин та статей ФЕНДОМу). Щоб стати повноцінним ресурсом для шанувальників індустрії розваг, співробітники випустили сайт з новинами та статтями ФЕНДОМу в січні цього року. Цей сайт дозволив користувачам взяти участь в житті фендомів не тільки через редагування енциклопедичних статей, але і у вигляді написання новинних та розважальних есе, які спираються на зібрані редакторами вікі та користувачами-експертами знання. Поки що «Fandom news and stories» були випущені тільки в США та Великобританії, але в майбутньому планується випустити їх і в інших великих регіонах.
  • Відбувся довгоочікуваний реліз «Обговорень». З дебютом нової платформи «Обговорення» користувачі та читачі отримали нові можливості для спілкування один з одним на свої улюблені теми. Впровадження Обговорень наблизило співробітників на один крок ближче до їхньої мети — створення найбільшого в світі розважального сайту для фанатів.
  • Нові розширення для спільнот. Нові користувачі часто запитують, хто створив сторінки вікі, хто керує спільнотою і як новачки можуть допомогти вікі. У минулому році була випущена Сторінка спільноти, яка покликана відповісти на всі питання нових користувачів на одній сторінці вікі і де читачі та редактори зможуть отримувати новини про завдання спільноти. Також було випущено ще більше мобільних додатків для наших популярних вікі-спільнот. Ми сподіваємось, що дане розширення зможуть отримати ще більше українських вікі-спільнот.
  • Здійснено перехід на сервіс-орієнтовану архітектуру. Як і сам ФЕНДОМ, програмне забезпечення для нього складається з величезного числа різноманітних компонентів. Співробітники хотіли б зайнятися оптимізацією взаємодії цих частин між собою, щоб прискорити майбутний розвиток та поліпшити підтримку програмного забезпечення, тому вони перейшли на сервіс-орієнтовану архітектуру. Тепер платформа ФЕНДОМу стане більш функціональною та ефективною.
  • Команда Vanguard та мультиплатформеність контенту. Мобільні пристрої неухильно стають нормальним явищем у повсякденному житті, а не просто розкішшю. Конвертація контенту для можливості його перегляду на різних пристроях (створення мультиплатформного контенту) була важлива як ніколи в 2016 році. Для досягнення цієї мети була створена команда Vanguard — група волонтерів, які спеціалізуються на створенні та конвертації контенту в мультиплатформовий формат — і не можна не відзначити, що співробітники дуже задоволені виконаною ними роботою.
  • Community Connect. Перший міжнародний з'їзд адміністраторів відбувся в минулому році, і в цьому році його відвідало ще більше користувачів! Користувачі з різних країн та регіонів (всього 61 людина) побували в офісах в Сан-Франциско та Познані, щоб познайомитися із співробітниками, поділитися відгуками лицем до лиця і обговорити майбутнє ФЕНДОМу.
  • New York Comic Con пройшов із шаленим успіхом. Останні чотири роки ФЕНДОМ брав участь в New York Comic Con, і цей рік був найуспішнішим. Туди привезли Fantasy Food Truck (фургон-кафе), з якого безкоштовно роздавали приготованих переможців Великої битви їжі (з англомовної «Битви»). Співробітники також працювали разом з BBC America, продюсерами нового серіалу «Холістичне детективне агентство Дірка Джетлі», над створенням інтерактивної квест-кімнати для користувачів. А разом із командою Twitch.tv були представлені декілька важливих гостей конференції.

Співробітники з нетерпінням чекають всього того, що принесе з собою 2017 рік, але про свої плани на майбутній рік вони розкажуть пізніше. Ви можете відстежувати останні новини від ФЕНДОМу у соціальних мережах: VK, Facebook або Twitter.

А яких нових висот досягли ваші спільноти у минулому році? Напишіть про це в коментарях!

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.