FANDOM


Movies April 17

Після насиченого високобюджетними проектами березня американські кінодіячі взяли паузу, і в квітні глядачів чекає тільки Вин Дизель і його «Форсаж 8». На телебаченні також мало новинок, але нових сезонів серіалів, які вже йдуть, буде достатньо, щоб не занудьгувати.

Фільми
Красиво піти02:25

Красиво піти.

Перший фільм, що відкриває квітень, — «Красиво піти», прем'єра якого відбулася 6 квітня. Фільм розповість нам про трійцю друзів пенсійного віку — Віллі, Джо та Ела (ролі виконали Морган Фріман, Майкл Кейн і Алан Аркін). Вперше в житті вони вирішують звернути з праведного шляху, щоб відновити справедливість та зберегти свої пенсійні накопичення. Пригноблені оплатою рахунків і втратою своїх близьких, трійця вирішує ризикнути всім і пограбувати банк, який привласнив їх гроші.

Форсаж 803:08

Форсаж 8

Пристебніть ремені, адже 13 квітня виходить нова частина легендарної серії фільмів — «Форсаж 8». Гавана, Берлін, Нью-Йорк — для самої крутий гоночної команди немає нічого неможливого, поки вони разом, але якщо на їх шляху встане одна з найкрасивіших жінок світу, яка за сумісництвом є й королевою кіберзлочинності. Чи зможуть друзі залишитися разом або їхні дороги розійдуться?

Unforgettable (Trailer 2)01:53

Unforgettable (Trailer 2)

«Мара» — фільм у жанрі трилер, який виходить 20 квітня. Тесса Конновер важко переживає розлучення з чоловіком, який нині щасливо заручений з Джулією Бенкс. У свою чергу, Джулія тисне на хворе і вторгається не тільки в будинок, в якому героїня колись раніше жила з чоловіком, але й в життя її дочки Лілі. Джулія у своїй новій ролі дружини та мачухи вірить, що нарешті знайшла своє щастя й зможе забути про своє неспокійне минуле, але заздрість Тесси лише набирає обертів і ніщо не зможе перешкодити їй зіпсувати життя Джулії.

Сфера01:51

Сфера

Ну й завершенням квітня стане фільм-фантастика «Сфера», який перенесе нас у недалеке майбутнє. Мей (у виконанні Емми Вотсон) влаштовується на роботу в глобальну інтернет-компанію Сфера і, завдяки своїм талантам, відразу звертає на себе увагу засновника компанії (Том Генкс) і отримує запрошення на участь в експерименті. Мета експерименту — перевернути уявлення мільярдів людей про можливості індивіда та межи особистої свободи, але за подібним завжди таїться щось недобре і незабаром Мей належить дізнатися, що за страшну правду приховує в собі компанія-гігант. Про дії героїні дізнаємось 27 квітня.

Серіали
Американські боги01:41

Американські боги

«Американські боги» — єдина гучна прем'єра квітня на телеекранах. Це екранізація бестселера письменника Ніла Ґеймана. Сам Ніл Ґейман виступив в якості виконавчого продюсера, що, ймовірно, сприяло тому, що серіал знятий досить близько до сюжету книги. Від закритих показів першої серії критики були у захваті. За сюжетом серіалу (книги) разом із першими переселенцями з Європи в Америку прибули і їх боги, досить різноманітні, як й саме населення майбутніх Сполучених штатів, проте в даний час ці боги майже забуті і світом людей правлять нові боги, що втілюють у собі сучасні ЗМІ, інтернет та інше. Тоді Один вирішує підняти старих богів на вирішальну битву проти новачків, для чого бере собі в напарники колишнього ув’язненого на ім’я Тінь. Дата прем'єри — 30 квітня.

Втеча з в'язниці Продовження02:10

Втеча з в'язниці Продовження

«Втеча з в’язниці: Продовження» — продовження одного з популярних серіалів 2000-их років, причому з усіма головними героями, навіть тими, хто нібито загинув у фіналі першого серіалу, а от місце дії зміниться. На цей раз стікати головним героям доведеться з в’язниці в Ємені, але в іншому порядку, ніж в оригінальному серіалі. Якщо тоді в тюрмі сидів Лінкольн і його брат Майкл намагався його витягнути, то тепер у в’язниці виявився Майкл, і Лінкольну доведеться самостійно міркувати, як врятувати брата. Серіал буде показаний починаючи з 4 квітня.

Також дивіться на телеекранах у квітні:

  • «Я — зомбі» — вже третій сезон про дівчину-зомбі, яка намагається жити серед людей. На цей раз в комедію, схоже, додадуть трохи екшену, оскільки головна героїня дізнається, що існує невеликий підрозділ військових-зомбі. На телеекранах з 4 квітня.
  • «Доктор Хто» — десятий сезон про нескінчені подорожі у часі та просторі почнеться 15 квітня. Ходять чутки, що для Дванадцятого доктора у виконанні Пітера Капальді цей сезон стане останнім. Тому для тих, кому подобається саме цей Доктор, обов’язково потрібно подивитися новий сезон.
  • «Краще телефонуйте Солу» — третій сезон про адвоката Сола Ґудмена, який з другорядного персонажа серіалу «Пуститися берега» перетворився на цілком яскравого самостійного героя (або не зовсім героя). Однією з головних фішок цього серіалу є поява улюблених персонажів з серіалу «Пуститися берега». У третьому сезоні продюсери обіцяють повернення на екран Гаса Фрінга. На телеекранах з 11 квітня.
Що будете дивитися в кінотеатрі?
 
0
 
0
 
0
 
1
 

Голосування створено 16:25 на квітня 7, 2017, на цей момент 1 людей проголосувало.
Який серіал будете дивитися?
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Голосування створено 16:25 на квітня 7, 2017, на цей момент 0 людей проголосувало.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі