FANDOM


Movies April 17

Після насиченого високобюджетними проектами березня американські кінодіячі взяли паузу, і в квітні глядачів чекає тільки Вин Дизель і його «Форсаж 8». На телебаченні також мало новинок, але нових сезонів серіалів, які вже йдуть, буде достатньо, щоб не занудьгувати.

Фільми
Красиво піти

Красиво піти.

Перший фільм, що відкриває квітень, — «Красиво піти», прем'єра якого відбулася 6 квітня. Фільм розповість нам про трійцю друзів пенсійного віку — Віллі, Джо та Ела (ролі виконали Морган Фріман, Майкл Кейн і Алан Аркін). Вперше в житті вони вирішують звернути з праведного шляху, щоб відновити справедливість та зберегти свої пенсійні накопичення. Пригноблені оплатою рахунків і втратою своїх близьких, трійця вирішує ризикнути всім і пограбувати банк, який привласнив їх гроші.

Форсаж 8

Форсаж 8

Пристебніть ремені, адже 13 квітня виходить нова частина легендарної серії фільмів — «Форсаж 8». Гавана, Берлін, Нью-Йорк — для самої крутий гоночної команди немає нічого неможливого, поки вони разом, але якщо на їх шляху встане одна з найкрасивіших жінок світу, яка за сумісництвом є й королевою кіберзлочинності. Чи зможуть друзі залишитися разом або їхні дороги розійдуться?


«Мара» — фільм у жанрі трилер, який виходить 20 квітня. Тесса Конновер важко переживає розлучення з чоловіком, який нині щасливо заручений з Джулією Бенкс. У свою чергу, Джулія тисне на хворе і вторгається не тільки в будинок, в якому героїня колись раніше жила з чоловіком, але й в життя її дочки Лілі. Джулія у своїй новій ролі дружини та мачухи вірить, що нарешті знайшла своє щастя й зможе забути про своє неспокійне минуле, але заздрість Тесси лише набирає обертів і ніщо не зможе перешкодити їй зіпсувати життя Джулії.

Сфера

Сфера

Ну й завершенням квітня стане фільм-фантастика «Сфера», який перенесе нас у недалеке майбутнє. Мей (у виконанні Емми Вотсон) влаштовується на роботу в глобальну інтернет-компанію Сфера і, завдяки своїм талантам, відразу звертає на себе увагу засновника компанії (Том Генкс) і отримує запрошення на участь в експерименті. Мета експерименту — перевернути уявлення мільярдів людей про можливості індивіда та межи особистої свободи, але за подібним завжди таїться щось недобре і незабаром Мей належить дізнатися, що за страшну правду приховує в собі компанія-гігант. Про дії героїні дізнаємось 27 квітня.

Серіали
Американські боги

Американські боги

«Американські боги» — єдина гучна прем'єра квітня на телеекранах. Це екранізація бестселера письменника Ніла Ґеймана. Сам Ніл Ґейман виступив в якості виконавчого продюсера, що, ймовірно, сприяло тому, що серіал знятий досить близько до сюжету книги. Від закритих показів першої серії критики були у захваті. За сюжетом серіалу (книги) разом із першими переселенцями з Європи в Америку прибули і їх боги, досить різноманітні, як й саме населення майбутніх Сполучених штатів, проте в даний час ці боги майже забуті і світом людей правлять нові боги, що втілюють у собі сучасні ЗМІ, інтернет та інше. Тоді Один вирішує підняти старих богів на вирішальну битву проти новачків, для чого бере собі в напарники колишнього ув’язненого на ім’я Тінь. Дата прем'єри — 30 квітня.

Втеча з в'язниці Продовження

Втеча з в'язниці Продовження

«Втеча з в’язниці: Продовження» — продовження одного з популярних серіалів 2000-их років, причому з усіма головними героями, навіть тими, хто нібито загинув у фіналі першого серіалу, а от місце дії зміниться. На цей раз стікати головним героям доведеться з в’язниці в Ємені, але в іншому порядку, ніж в оригінальному серіалі. Якщо тоді в тюрмі сидів Лінкольн і його брат Майкл намагався його витягнути, то тепер у в’язниці виявився Майкл, і Лінкольну доведеться самостійно міркувати, як врятувати брата. Серіал буде показаний починаючи з 4 квітня.

Також дивіться на телеекранах у квітні:

  • «Я — зомбі» — вже третій сезон про дівчину-зомбі, яка намагається жити серед людей. На цей раз в комедію, схоже, додадуть трохи екшену, оскільки головна героїня дізнається, що існує невеликий підрозділ військових-зомбі. На телеекранах з 4 квітня.
  • «Доктор Хто» — десятий сезон про нескінчені подорожі у часі та просторі почнеться 15 квітня. Ходять чутки, що для Дванадцятого доктора у виконанні Пітера Капальді цей сезон стане останнім. Тому для тих, кому подобається саме цей Доктор, обов’язково потрібно подивитися новий сезон.
  • «Краще телефонуйте Солу» — третій сезон про адвоката Сола Ґудмена, який з другорядного персонажа серіалу «Пуститися берега» перетворився на цілком яскравого самостійного героя (або не зовсім героя). Однією з головних фішок цього серіалу є поява улюблених персонажів з серіалу «Пуститися берега». У третьому сезоні продюсери обіцяють повернення на екран Гаса Фрінга. На телеекранах з 11 квітня.
Що будете дивитися в кінотеатрі?
 
0
 
0
 
0
 
1
 

Голосування створено 16:25 на квітня 7, 2017, на цей момент 1 людей проголосувало.
Який серіал будете дивитися?
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Голосування створено 16:25 на квітня 7, 2017, на цей момент 0 людей проголосувало.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.