FANDOM


Movies Jule 17
Фільми
Людина-павук Повернення додому01:39

Людина-павук Повернення додому

Він повертається! Пітер Паркер намагається збалансувати своє життя. Сьогодні він звичайний учень, а вже за мить – стає на захист людства під своїм супергеройським альтер-его.

Війна за планету мавп02:07

Війна за планету мавп

13 липня відбудеться прем'єра фільму «Війна за планету мавп». У фільмі «Війна за планету мавп», третій частині всесвітньо відомої серії блокбастерів, Цезаря та його мавп втягнуто у смертельне протистояння з людським військом під орудою безжального Полковника. Після того, як мавпи зазнали неймовірних втрат, Цезар долає власні темні інстинкти й розпочинає особисту війну, аби помститися за свій рід. Врешті Цезар і Полковник сходяться лицем до лиця в епохальній битві, яка має вирішити долю обох народів та майбутнє усієї планети.

Дюнкерк02:07

Дюнкерк

Тим, кому не до душі фантастичні фільми, варто дочекатися 20 липня, коли відбудеться прем'єра картини «Дюнкерк», військової драми, заснованої на реальних подіях. Фільм розповість історію чудесного порятунку більше трьохсот тисяч солдатів в ході Дюнкеркської операції, що мала місце на початку Другої світової війни.

А також:

  • Експеримент «Офіс» — про співробітників корпорації, які опинилися в заручниках і втягнулися в гру на виживання.
  • У всьому винен єнот — про те, як процвітаючий юрист вирішив круто змінити своє життя й піти жити на горище.
  • Атомна блондинка — про неймовірно красиву та неповторно небезпечну шпигунку.
Серіали
Game of Thrones Season 7 WinterIsHere Trailer 2 (HBO)02:09

Game of Thrones Season 7 WinterIsHere Trailer 2 (HBO)

Щодо серіалів, то літній період традиційно пов'язаний із затишшям, але не в цей раз, адже в цьому році прем'єра нового сезону «Ігри престолів» припадає на липень, а точніше, на 16 липня. У світі серіалу настала зима, а значить, що літо тепер не щороку, а з півночі насувається небезпечна армія білих ходоків, несуть тільки холод і смерть. На жаль, головні герої, здається, більше думають про боротьбу за трон, яка вже досягла своєї кульмінації. На нас знову чекають несподівані альянси та зради, і ми побачимо поруч тих персонажів, які зовсім недавно були далеко-далеко один від одного. Як завжди, будуть епічні битви, дракони, відважні лицарі, прекрасні дами, магія... загалом, «Гра престолів» гарна й різнобічна, і кожен може знайти там щось для душі.

Rick and Morty Season 3 Trailer Rick and Morty Adult Swim01:36

Rick and Morty Season 3 Trailer Rick and Morty Adult Swim

А любителям мультфільмів літо також приніс несподіваний сюрприз: третій сезон мультсеріалу «Рік і Морті», показ якого розпочнеться 30 липня. Це історія про навіженого вченого-алкоголіка Ріка й його онука, підлітка Морті. Другий сезон закінчили показувати в 2015 році, і ось нарешті Рик і Морті повертаються! На нас чекає багато пригод та веселощів, цинічних зауважень Ріка й кмітливих рішень Морті, загадок та культурних відсилань. Творці серіалу пояснюють настільки довгу перерву в показі серій труднощами з написанням матеріалу.

Star Vs The Forces Of Evil -The Battle Of Mewni Trailer 201:00

Star Vs The Forces Of Evil -The Battle Of Mewni Trailer 2

Мультсеріал «Стар проти Сил Зла» повертається після менш тривалої перерви, але це не означає, що ми чекали на нього менше. Насолодитися третім сезоном можна буде з 15 липня, коли відбудеться прем'єра півторагодинного телефільму. Старий повертається у своє рідне вимірювання й виявляє, що магія починає кудись зникати. Що ж, доведеться їй зробити деякі дослідження й щось зробити, аби врятувати свою сім'ю і рідну планету. Побачимо цього літа!

Castlevania Teaser Vengeance Netflix01:27

Castlevania Teaser Vengeance Netflix

Серед новинок цікава «Кастлванія», анімаційний серіал за мотивами японської серії відеоігор, які виходять з 1986 року. Castlevania — це історія про династію, яка бореться проти графа Дракули. Звичайно, герої перемагають, але з деякою періодичністю Дракула знову повстає з мертвих, і боротьбу проти нього доводиться починати спочатку. Серіал належить телеканалу Netflix, перший сезон вийде 7 липня й складатиметься всього з 4 серій по 30 хвилин. Також вже заплановано другий сезон, прем'єра якого відбудеться в 2018 році.

MIDNIGHT, TEXAS Official Trailer02:18

MIDNIGHT, TEXAS Official Trailer

Кровососи популярні, тож інша новинка теж про них. Вона вийде 24 липня й називатиметься «Міднайт, Техас». Це серіал, заснований на серії романів про вампірів, причому за їхніми мотивами вже було знято іншого серіалу — «Справжня кров». Власне, Міднайт — це місто в Техасі, єдине місце, куди можуть податися неприкаяні вампіри, перевертні та інші надприродні істоти, і знайти там будинок і друзів, однак і там чекає небезпека, а тому вибору немає — треба боротися, щоб не померти. Загалом, всім аматорам надприродного обов'язково треба подивитися хоча б першу серію.

Що будете дивитися в кінотеатрі?
 
1
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Голосування створено 07:26 на липня 6, 2017, на цей момент 2 людей проголосувало.
Який серіал будете дивитися?
 
1
 
0
 
0
 
0
 
1
 

Голосування створено 07:26 на липня 6, 2017, на цей момент 2 людей проголосувало.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі