FANDOM


Цей блоґ був написаний Джен Бертон, віце-президентом по зв'язках зі спільнотою, та Вільямом Шульце, старшим віце-президентом з розвитку бізнесу. Джен працює в компанії з 2011 року, а Вільям — з 2012. Оригінал блоґу можна знайти на Community Central.
Community Value

Більшість великих сайтів створені навколо сервісу або певного продукту: Google знайде для вас будь-яку інформацію, а Facebook та Twitter дадуть вам можливість виразити свою індивідуальність в Інтернеті. ФЕНДОМ — це більше, ніж просто сервіс або продукт. Тут користувачі збираються для того, щоб поділитися своїми знаннями та створити спільноту. Співробітники ФЕНДОМу мають унікальну можливість допомагати ентузіастам, експертам та захопленим фанатам у створенні та розвитку вікі-проектів, і тому розповідаючи про наші цінності, ми не можемо не згадати Спільноту.

Спільнота знаходиться у центрі всього, чим ми займаємось. Ми постійно шукаємо баланс між потребами спільноти та потребами бізнесу. Ми шукаємо нові можливості для співпраці між компанією та користувачами спільноти, наприклад, у вигляді з'їзду адміністраторів «Community Connect». Наша платформа є не просто продуктом, але й інструментом для користувачів — інструментом для редагування та публікації матеріалів, який дозволяє людям по всьому світу створювати контент та ділитися своїми знаннями з іншими, бути частиною спільноти. Саме такі інструменти приваблюють як редакторів, так і простих читачів, і саме захопленість користувачів примушує їх повертатись до вікі знову і знову.

Енн Вотсон та Тед Гілл неодноразово розповідали, як принципи вікі-спільноти застосовуються в повсякденному житті нашої фірми: співробітники працюють разом для досягнення загальних цілей, як це роблять користувачі вікі. Неможливо працювати в ФЕНДОМі і при цьому не взаємодіяти з іншими співробітниками. Наша Команда Спільноти працює безпосередньо з командою по продукту, відділом продажів та маркетингу, ставлячи інтереси спільноти понад усе. А якщо ви працюєте у відділі продажів, то ви будете тісно спілкуватися з командою по продукту, редакційною колегією (вони займаються новинами та статтями на сайті fandom.com), відділом маркетингу та Командою Спільноти, щоб принести більше користі нашому бізнесу. Таким чином, всі наші співробітники є частиною одної великої спільноти.

У травні 2014 року ми придбали компанію Huddler — платформу для форумів, де користувачі спілкуються на теми, які часто можна знайти на ФЕНДОМі. Наприклад, одна з таких форумних спільнот, NikeTalk, стартувала як майданчик, на якому люди могли поділитися своїм інтересом щодо товарів фірми «Nike», але з часом переросло у найбільшу в світі спільноту любителів кросівок. Інша спільнота, Head-Fi, стало місцем збору любителів високоякісних навушників та звукової апаратури. Експерти та любителі на цих форумах збираються разом і діляться тим, що їм подобається в цих товарах, а також порадами та знаннями про їх придбання.

Напевно багато хто з вас вперше дізналися про Huddler з цього блоґу, хоча насправді ви вже бачили платформу Huddler в дії, оскільки саме на її основі були створені Обговорення. Наші Обговорення досить сильно відрізняються від форумів на Huddler, але їх внутрішнє забезпечення приблизно однакове. Багато хто з наших розробників для Обговорень раніше працювали на Huddler, і без їх компетентності успіх Обговорень був би неможливий.

Наша модель бізнесу завжди ставить спільноти на перше місце, будь це платформа Fandom powered by Wikia або Huddler. Ми представляємо захопленість користувачів та експертизу спільнот великої аудиторії людей по всьому світу і переконуємо інші великі компанії в тому, що саме наші користувачі знають більше всіх про свої улюблені теми. Захопленість наших користувачів та працівників була б неможлива без Щирості, і саме про цю цінність розкажуть наступного тижня Джон-Пол Ейлс-Барнікот, віце-президент з підбору персоналу, та Енн Вотсон, директор відділу кадрів.

А зараз ви можете розповісти, що ви найбільше цінуєте у Спільноті!

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі