FANDOMІгри травень 2017

Ігрові новини травня 2017 року


У травні на нас чекають особливі ігри. Ігри, які вирішили не поспішати з виходом. Чи варто було? Дізнаємося дуже скоро.

Friday the 13th: The Game

 Icon pc PC   Icon xboxone One   Icon ps4 PS4  
Дата виходу: 26 травня

Friday The 13th The Game - "Killer' PAX East 2017 Trailer04:18

Friday The 13th The Game - "Killer' PAX East 2017 Trailer

26 травня відбудеться довгоочікуваний реліз гри, заснованої на культової франшизи «П’ятниця 13-е», останній фільм якої, на жаль, був скасований в цьому році. Сюжет гри не відходить далеко від своїх кіноверсій: маніяк Джейсон Вурхіз в хокейній масці влаштовує свою криваву різанину над студентиками, які вирішили відпочити на території табору. У студентів є кілька способів для порятунку: викликати копів по рації, полагодити одну з двох рятівних машин або ж просто протриматися певний час. Кожен із студентів володіє спеціальними здібностями, які допоможуть ховатися від Джейсона або навіть ефективно відбиватися від нього під час бійки.

Prey

 Icon pc PC   Icon xboxone One   Icon ps4 PS4  
Дата виходу: 5 травня

Prey (2017) - The History of TranStar Trailer03:05

Prey (2017) - The History of TranStar Trailer

Зовсім скоро відбудеться тривалий реліз ще одного довгобуду — Prey 2017-го року. За 10 років розробки гра змінила назву, сюжет, ґеймплей, так і самих розробників — тепер це люди з Arkane Studios, які раніше вже подарували нам Dishonored. Сюжет гри оповідає нам про піддослідну загадкову корпорацію TranStar, яка побудувала на орбіті Місяця станцію «Талос I» — майданчик для експериментів щодо поліпшення людської раси. Головний герой так би й залишався в невіданні про свій статус лабораторної щури — працівники добре попрацювали над спогадами головного героя — якщо б не загадкова і блискавична атака прибульців по всій станції. Головному героєві вдається вирватися, але чи зможе він вижити на борту станції, гинучій від смертельної атаки прибульців?

Injustice 2

 Icon xboxone One   Icon ps4 PS4  
Дата виходу: 16 травня

Injustice 2 – Shattered Alliances Part 2 Trailer PS402:17

Injustice 2 – Shattered Alliances Part 2 Trailer PS4

16 травня відбудеться вихід файтинга Injustice 2, продовження гри Injustice: Gods Among Us 2013-го року. Як і в оригінальній грі, ви зможете зібрати команду як героїв, так і лиходіїв із знаменитої всесвіту DC. Гра дозволяє кастомізувати своїх персонажів не тільки по зовнішньому вигляду, але й дає можливість налаштовувати екіпіровку, стиль ведення бою, а також покращувати здібності.

У новій частині гри Бетменові доведеться відновити розрізнену Лігу Справедливості, ослаблену війною з Суперменом. Але не тільки прихильники режиму Супермена становлять загрозу для людей: до Землі наближається колекціонер світів Брейниак, і тепер небезпека загрожує всій планеті.

Two Worlds II: Call of the Tenebrae

 Icon pc PC  
Дата виходу: 25 травня
Поки гравці знаходяться в очікуванні Two Worlds III, польська студія Reality Pump радує нас однокористувальницьким доповненням для другої частини гри, що вийшла ще в 2010 році. У доповнені гравцям належить розгадати багатовікову таємницю й протистояти древньому злу, відомому як Tenebrae. У цьому вам допоможуть не тільки старі друзі, але й колишні вороги. Оновлення принесе в гру близько 10 годин ігрового процесу, нову расу щуролюдей, ворогів, локації, зброю й досягнення.

Rime

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 26 травня

RiME Trailer Officiel (PS4 - 2017)-002:24

RiME Trailer Officiel (PS4 - 2017)-0

Rime — ще один тривалий проект цього року. Пригодницький платформер порадує не тільки красивою мультяшною графікою, але й повноцінним відкритим світом. У ньому нам належить досліджувати мальовничий острів, заселений руїнами давно зниклої цивілізації, а також застосовувати на справі весь свій розум і винахідливість для вирішення безлічі головоломок.

В які ігри травня ви будете грати?
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Голосування створено 12:56 на травня 4, 2017, на цей момент 0 людей проголосувало.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі