FANDOMІгри січень 2017

Ігрові новини січня 2017 року


Чи добре ви відпочили на Новий рік? Розробники ігор також вміють добре відпочивати, тому всі значимі релізи вийдуть до кінця місяця, а може, і зовсім не вийдуть.

Resident Evil 7

 Icon pc PC   Icon xboxone One   Icon ps4 PS4  

Resident Evil 7 biohazard03:08

Resident Evil 7 biohazard

Право зайняти місце найочікуванішої гри січня заслуговує сьома частина серії ігор Resident Evil, що отримала назву «Biohazard». Це перша гра основної серії, в якій нам дається грати від першої особи. І все це не просто так: Capcom робить різкий розворот для серії ігор і змінює свій жанр з бойовика на камерний horror в похмурому маєтку. Ох вже ця любов Capcom до маєтків… Як і в будь-якому хоррорі, нас обмежують у плані зброї та боєприпасів (їх просто стали краще ховати), а кожен ворог буде справжнім випробуванням для головного героя, якому часто доведеться ховатися від своїх суперників. Ось тут й потрібен вид від першої особи. Це допомагає повністю зануритися в атмосферу, особливо якщо ви граєте в шоломі віртуальної реальності, чию підтримку обіцяють у версії для PlayStation 4.

Як сильно змінилася основна серія і наскільки це буде захоплююче, можна дізнатися з 24 січня.

Days of War

 Icon pc PC  

Days of War Omaha Beach Cinematic Trailer01:26

Days of War Omaha Beach Cinematic Trailer

З конкретною датою виходу не визначився мережевий шутер Days of War. Гра обіцяє повернути гравців в той час, коли шутери по Другій світовій війні були популярні. Ну, або просто спробує нагадати гравцям про такі. Нас чекають мережеві перестрілки на невеликих картах з дуже швидким відродженням, реалістична фізика стрільби та пошкоджень, руйнованість, декілька різних класів та режимів гри, що дуже сильно нагадує нам Battlefield.


Urban Empire

 Icon pc PC  

Urban Empire - Announcement Trailer01:37

Urban Empire - Announcement Trailer

Досить незвичайною стратегією та містобудівним симулятором обіцяє стати іграшка під назвою Urban Empire. Ви — династія мерів, у чиє розпорядження розробниками надане ціле місто, ваша задача — керувати ним протягом цілих двохсот років. Розвивайте своє місто та будуйте на ньому, подбайте про суперників та задовольняйте зростаючі потреби міста протягом 5 епох, кожна з яких підкидає для гравця нові небезпеки, але й можливості для розвитку.

Застосувати свої навички талановитого стратега можна з 20 січня.

Conan Exiles

 Icon pc PC   Icon xboxone One   Icon ps4 PS4  

Conan Exiles - Xbox One and PC Announcement Trailer02:26

Conan Exiles - Xbox One and PC Announcement Trailer

Замикає місяць січневих ігор мережева пісочниця, заснована на книгах Роберта Говарда про Конана Варвара. Відразу обмовимось, що це тільки ранній доступ і гра доопрацьовуватиметься. Наприклад, магію в гру обіцяють додати тільки в наступних оновленнях, чого найближчим часом ми не побачимо. А побачимо ми симулятор виживання з видом від першої та третьої особи, з прокачуванням, багато-багато крафту амулетів та зілля, а також будівництво своїх власних поселень з обороною і тому подібним. Регулювати стосунки між гравцями, як й ви потрапили в цю прокляту пустелю, будуть божества. Вони дають особливу перевагу своїм послідовникам, але натомість вимагають людських жертв та покори у вигляді виконання певних квестів.

Що з цього вийде, дізнаємось вже 31 січня.

Двома словами

  • M.E.R.C. — тактична стратегія в реальному часі, в якій вам доведеться очолити загін з чотирьох фахівців для захисту останнього міста проти злісної організації Манта.
  • Gravity Rush 2 — японський слешер, в якому дві чарівні героїні здатні маніпулювати самою силою гравітації. З 20 січня тільки на PS4.
Яка з ігор січня вам подобається найбільше?
 
0
 
2
 
0
 
0
 
1
 
0
 

Голосування створено 23:53 на січня 2, 2017, на цей момент 3 людей проголосувало.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі