FANDOMИгровые новинки октября 2017 - для заглавной

Всім привіт! Золота осінь обертається не тільки зміною кольору листя в парках і садах, а й кількома новинками на ринку відеоігор. В цьому блозі можна дізнатися коротку інформацію про ігри, які готуються до виходу в світ у вересні 2017 року.

Inmates

 Icon pc PC  
Дата виходу: 5 жовтня

Inmates - Official Launch Trailer

Inmates - Official Launch Trailer

Гра Inmates, розроблена Давітом Андреасяном, це психологічний горрор, дія якого розгортається в тюремному оточенні. Головний герой прокидається в камері, не знаючи як він потрапив сюди. Надія на те, що це все лише кошмарний сон швидко розвіється, а герою доведеться розгадувати головоломки, вивчати різні об'єкти та взаємодіяти з оточенням.


Системні вимоги
Мінімальні
Операційна система Windows Vista / 7 / 8 / 10 64 bit (32 bit не підтримується)
Відеокарта nVidia Geforce GT470 або ATI HD6950 або аналогічна
Процесор Intel Core 2.6 GHz або аналогічний
Оперативна пам'ять 4 GB

Middle-earth: Shadow of War

 Icon ps4 PS4   Icon pc PC   Icon android Android  
Дата виходу: 10 жовтня

Official Shadow of War Story Trailer 4K

Official Shadow of War Story Trailer 4K

Події гри Middle-earth: Shadow of War в жанрі екшену від першої особи розгортаються в Середзем'я, де в руки головного героя потрапило кільце Сабо. З його допомогою він зможе протистояти небезпечним ворогам — темному лорду Саурону і його підручним назгулам. Розвиток отримала система Nemesis з першої частини. Відтепер ця система впливає на весь світ гри, роблячи кожне проходження несхожим на попередні.

Нам обіцяють, що кожне рішення гравця впливатиме на подальший сюжет, персонажів і навіть обстановку на локаціях. Також можна буде «поневолювати» ворогів, з яких потім ми створюємо власну армію й з її допомогою штурмуємо ворожі фортеці. При цьому підкорені вороги не втрачають розум — навпаки, деякі навіть жартують та підколюють головного героя.

Системні вимоги
Мінімальні Рекомендовані
Операційна система Windows 7 SP1 с Platform Update для Windows 7 Windows 10 версії 14393.102 або вище
Відеокарта GeForce 670 або Radeon HD 7950 GeForce 970 або GeForce 1060, Radeon R9 290X або Radeon RX 480
Процесор Intel Core i5 або аналогічний Intel Core i7-3770, 3.4 GHz
Оперативна пам'ять 8 GB 16 GB

The Evil Within 2

 Icon ps4 PS4   Icon pc PC  
Дата виходу: 13 жовтня

The Evil Within 2 Сюжетний трейлер

The Evil Within 2 Сюжетний трейлер

The Evil Within 2 — сіквел пригодницького горрора від Сінді Мікамі та його команди, яка продовжує сюжет першої частини. Події продовження стартують через 3 роки після пригоди в лікарні Маяк. Все це час Себастьян шукав відповіді, але не міг їх знайти — йому заважала тіньова корпорація Мобіус. Джулія Кідман стає посередником у відносинах між Себастьяном і Мобіус, обіцяючи допомогти знайти животрепетні відповіді. Перший відповідь було дано відразу — смерть його дочки було сфабриковано, а сама вона використовувалася для створення нового світу за допомогою STEM, де тепер і замкнені. У другій частині автори роблять наголос на психологію та сюрреалізм, але при цьому доведеться вирішувати й цілком реальні проблеми, пов'язані з виживанням — шукати ресурси та боєприпаси.

Системні вимоги
Мінімальні Рекомендовані
Операційна система Windows 7/8.1/10 (64-біт)
Відеокарта NVIDIA GTX 660 2 GB або AMD HD 7970 3 GB NVIDIA GTX 1060 6 GB або AMD RX 480 8 GB
Процесор Intel Core i5-2400 або AMD FX-8320 Intel Core i7-4770 або AMD Ryzen 5 1600X
Оперативна пам'ять 8 GB 16 GB

Wolfenstein II: The New Colossus

 Icon ps4 PS4   Icon pc PC  
Дата виходу: 27 жовтня

NO MORE NAZIS New Gameplay Trailer – Wolfenstein II The New Colossus

NO MORE NAZIS New Gameplay Trailer – Wolfenstein II The New Colossus

Wolfenstein: The New Colossus — це продовження Wolfenstein: The New Order, події якої розгортаються в альтернативній реальності, де нацистська Німеччина перемогла в Другій Світовій війні, розтрощивши Союзників. Головний герой гри, Вільям Бласковіц, продовжує боротися в рядах Опору, пройшовши шлях від Манхеттена до Нового Орлеана і намагаючись зупинити нацистів на чолі з фрау Енгель, які збираються поставити на коліна Америку. Для цього йому доведеться очолити опір і освоїти нові види зброї, включаючи ручний топірець й гармату під назвою Laserkraftwerk. Також Бласковіц зможе залазити в крокуючих роботів, палити з двох дуже різних «стволів» одночасно й смажити ворогів з вогнемета. Всю зброю дозволять покращувати.

Assassin's Creed: Origins

 Icon ps4 PS4   Icon pc PC  
Дата виходу: 27 жовтня

Assassin’s Creed Origins Gamescom 2017 Cinematic Trailer Ubisoft US

Assassin’s Creed Origins Gamescom 2017 Cinematic Trailer Ubisoft US

Assassin's Creed: Origins — чергова частина серії історичних екшенів від Ubisoft, події якої розгортаються в Стародавньому Єгипті. У цій грі герой дізнається про те, як зародилася боротьба тамплієрів та асасинів, що робить Origins приквелом всієї серії. Головним героєм стане молода людина на ім'я Байек. Він зможе їздити на верблюдах, конях, керувати колісницями, торгувати та користуватися послугами ковалів і ткачів. «Орлиного зору» у нього не буде — замість цього можна використовувати ручну орлицу по кличці Сіна, яка позначає ворогів. «Вишки» також працюють трохи інакше — вони не відкривають для перегляду регіони карти, а дають можливість швидкого переміщення. Тому досліджувати світ і шукати цікаві місця потрібно буде самостійно. В цілому Assassin's Creed: Origins повинна стати важливою віхою у розвитку серії, запропонувавши більш складний комплексний ігровий процес.

Системні вимоги
Мінімальні Рекомендовані
Операційна система Windows 7, Windows 8.1 або Windows 10
Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 660 або AMD R9 270 NVIDIA GeForce GTX 760 або AMD R9 280X
Процесор Intel Core i5-2400s або AMD FX-6350 Intel Core i7- 3770 або AMD FX-8350
Оперативна пам'ять 6 GB 8 GB
В які ігри жовтня ви будете грати?
 
0
 
0
 
0
 
1
 
1
 

Голосування створено 16:34 на жовтня 9, 2017, на цей момент 2 людей проголосувало.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.