FANDOMІгри жовтень 16

Ігрові новини жовтня 2016 року


Вітаю! В цьому блозі ми ознайомимось з ігровими новинками жовтня.

Mafia 3

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 7 жовтня.

Mafia 3 Official Trailer - E3 201601:58

Mafia 3 Official Trailer - E3 2016

Найбільш довгоочікуваною грою жовтня можна сміливо назвати третю частину Мафії. Дія гри відбувається у вигаданому місті Нью-Бордо в 1968 році, куди повертається після війни протагоніст нової гри — Лінкольн Клей. Спустошений загибеллю друзів і товаришів по службі, наш герой посилюється і стає холодним і розважливим. Але нове життя у своєму рідному місті йому знайти не судилося — в ході бандитських розборок вся колишня банда Лінкольна гине, і головний герой вирішує помститися за це чільної банді в місті. Для цього йому доведеться зібрати нову групу товаришів і самому вибрати шлях здійснення помсти.

Відвідайте Ґанґстеропедію, щоб дізнатися багато чого цікавого!

Battlefield 1

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 21 жовтня.

Battlefield 1 Single Player Trailer02:00

Battlefield 1 Single Player Trailer

Фанати вже, мабуть, надивилися на велику кількість роликів, знятих під час відкритого бета-тесту Battlefield 1. А ось про сюжетної кампанії до цього моменту майже нічого не було відомо. Пару днів тому компанія Electronic Arts опублікувала сюжетний ролик Battlefield 1. Пограти нам дадуть за кількох людей, які беруть участь у Першій світовій війні. І у кожного з них буде своя історія.

Sid Meier’s Civilization VI

 Icon pc PC  
Дата виходу: 21 жовтня.

Civilization VI Announcement Trailer01:44

Civilization VI Announcement Trailer

Sid Meier’s Civilization VI — це нова гра, глобальна покрокова стратегія, черговий внесок компанії Firaxis Games у франшизу Цивілізації. У грі вам належить розвивати свою цивілізацію від кам’яного до інформаційного століття. Ведіть війни, займайтеся дипломатією, розвивайте рівень культури, щоб вибудувати міцну імперію і здобути перемогу. На вибір у грі представлено кілька цивілізацій, кожна з яких має свої особливості. Наприклад, Рим має бонусом до торгівлі і сильної піхоті, а Аравія має бонус до релігії і здатна дістати пророка навіть в самих несприятливих умовах.

Titanfall 2

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 28 жовтня.

Titanfall 2 Single Player Cinematic Trailer02:51

Titanfall 2 Single Player Cinematic Trailer

Якщо ви знайомі з першою частиною цієї серії, то напевно з ентузіазмом повинні поставитися до вести, що у другій частині гри присутня одиночна кампанія. А більше сказати нічого, адже нові Титани, покращена акробатика і ще більше зброї — це все те, що і так мається на увазі бути в новій частині.

Gears of War 4

 Icon pc PC   Icon xboxone One  
Дата виходу: 11 жовтня.

Gears of War 4 Official Gameplay Launch Trailer02:04

Gears of War 4 Official Gameplay Launch Trailer

Події свіжої частини Gears of War 4 починаються через двадцять років після вторгнення Світячих на планеті Сірка. Людство вже встигло оговтатися від нападу, а головний герой попередніх ігор обзавівся сім'єю. У цій частині головним героєм виступає його син — Джей Ді. Разом зі своїми друзями, Кейт Діаз і Дель Уолкер, Джей Ді збирається зупинити нове пришестя істот, щоб захистити людські колонії і своїх близьких.

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary Edition World Tour

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 11 жовтня.

Duke Nukem 3D 20th Anniversary Edition World Tour
Новий Дюк Нюкем — це перевидання третьої частини Duke Nukem зі звучною назвою «3D». Як ви вже зрозуміли, ремейки і ремайстери стали дуже популярними в останні роки. Duke Nukem і тут не відстає. Крім поліпшеної графіки, розробники додали в гру новий епізод, що включає в себе ще 8 нових рівнів, роботу над якими вели творці ще оригінальної Duke Nukem 3D.

В два слова

  • Shadow Warrior 2 — барвиста гра в китайському антуражі, продовження шутера Shadow Warrior, в якому головний герой розбирається з демонами не тільки з допомогою вогнепальної, але і зброєю ближнього бою, у тому числі і бензопилами. Реліз 13 жовтня.
  • Until Dawn: Rush of Blood — спін-офф оригінальної Until Dawn, виконаний в дещо іншому жанрі, а саме рейковому. Протестувати новинку можна вже 13 жовтня на PlayStation 4.
Яка з ігор жовтня вам подобається більше?
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Голосування створено 13:05 на жовтня 24, 2016, на цей момент 1 людей проголосувало.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі