FANDOMІгри березень 2017 для головної

Ігрові новини березня 2017 року


Horizon: Zero Dawn

 Icon ps4 PS4  
Дата виходу: 1 березня

Horizon Zero Dawn геймплейное видео06:47

Horizon Zero Dawn геймплейное видео

Ґеймплейне відео

Початок березня відкриває ексклюзив для PlayStation 4 — Horizon: Zero Dawn, що оповідає про пригоди молодої героїні Елой в постапокаліптичному світі, де люди опинилися відкинуті в кам’яний вік через роботів, які еволюціонували в механічних тварин, багато з яких нагадують динозаврів. У боротьбі з роботами Елой допоможуть її вміння мисливця: кожен робот в грі являє собою випробування для гравця, а їх вбивство вимагає певного рівня майстерності, часу і тактики. Не обійшлося і без стелсу, а рольова складова гри може похвалитися крафтом, прокачуванням умінь та діалоговим колесом.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

 Icon wii u Wii U 
Дата виходу: 3 березня

The Legend of Zelda Breath of the Wild трейлер03:50

The Legend of Zelda Breath of the Wild трейлер

Трейлер

The Legend of Zelda: Breath of the Wild, розроблена компанією Nintendo для приставок Wii U та Nintendo Switch, вже встигла зібрати вкрай позитивні відгуки від провідних ігрових видань, середня оцінка яких коливається в районі 9,8 із 10. Вперше за серію ігор перед вами відкривається величезна мапа, повністю відкрита для подорожей та досліджень. Королівство Хайрул знаходиться в занепаді, а головний герой гри прокидається лише після вікового сну, щоб покінчити зі злом, які заселилися у замку Хайрула. Лише ви вирішуєте, чи готові ви для вирішальної битви. Ну, а поки ви ще не визначилися, досліджуйте святилища, збирайте екіпіровку, крафтіть зілля, виконуйте квести та прокладайте шлях до нових горизонтів.

Ghost Recon: Wildlands

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 7 березня

Ghost Recon Wildlands трейлер05:19

Ghost Recon Wildlands трейлер

Трейлер

Ghost Recon: Wildlands — це черговий внесок у серію Ghost Recon під маркою студії Тома Кленсі. На цей раз перед гравцями відкривається величезна та відкрита область Болівії, яка по грі є найбільшим постачальником наркотиків у світі. Уряд США, стурбований посиленням наркокартелю, відправляє спецзагін «Примари» з наміром відновити порядок у регіоні. Для вирішення проблеми спецзагін володіє широким арсеналом вогнепальної зброї і транспортних засобів, включаючи вертольоти та літаки-кукурузники.

А знищувати бандитів доведеться не просто у величезному, але й в мальовничому оточенні: пустелі, засніжені гори та джунглі. Понад 20 провінцій Болівії відкрито для спільної гри з друзями на рекордно великої площі з різноманітними природними та погодними умовами.

NieR: Automata

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4  
Дата виходу: 10 березня

Nier Automata геймплейное видео27:31

Nier Automata геймплейное видео

Ґеймплейне відео

NieR: Automata — це друга постапокаліптична гра в цьому місяці, в якій Землю окупували вороже налаштовані по відношенню до людей роботи. На цей раз загроза прийшла з далекого космосу. Володіючи перевагою в технологіях та військової могутності, роботи без праці захопили планету і змусили людей здатися в рабство. Головною героїнею в цій війні стане дівчина-андроїд 2B і її напарник андроїд 9S. За словами розробників, гравець зможе вільно досліджувати відкритий світ, порибалити і навіть… покататися на кабані.

Styx: Shards of Darkness

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 14 березня

STYX Shards of Darkness геймплейное видео08:37

STYX Shards of Darkness геймплейное видео

Ґеймплейне відео

Styx: Shards of Darkness — це сіквел Styx: Master of Shadows про пригоди гобліна по імені Стікс. Як й в минулій грі, основну частину часу головний герой проводить у режимі стелса. У сиквелі розробники обіцяють безліч нових можливостей, локацій і інших нововведень. Гоблін тепер вміє саботувати засоби оголошення тривоги, освоїв нові методи вбивства, телепортацію та інші трюки. На цей раз Стіксу доведеться непросто, оскільки ельфи уклали союз з гномами, і єдине, що об'єднує обидві раси, це взаємна ненависть до гоблінів…

Mass Effect: Andromeda

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 21 березня

Mass Effect Andromeda трейлер 201:44

Mass Effect Andromeda трейлер 2

Трейлер

Представники декількох рас в рамках міжнародного проекту «Ініціатива Андромеда» посилають гігантські кораблі-ковчеги в галактику Андромеда, щоб знайти для себе новий будинок. Через 600 років експедиція прибуває в пункт призначення, але швидку колонізацію прибульців з іншої галактики здійснити не вдається: нова Земля зовсім не схожа на безпечне місце, яким воно здавалося здаля.

Головними героями у новій грі стануть брат і сестра Райдери, діти Алекса Райдера, який займає посаду «Першопрохідника» на ковчезі людей. Крім того, на відміну від оригінальної трилогії, брат і сестра Райдери існують в рамках одного всесвіту, а не взаємовиключають один одного. Оскільки дії гри відбуваються в іншій галактиці і через 600 років після оригінальної трилогії, то в плані сюжету та персонажів гра абсолютно нова. Навряд чи ви почуєте щось про Шепарда або побачите його напарників.

Як й Mass Effect 3, Andromeda — це все той же шутер від третьої особи зі схожою системою умінь, укриттів і діалоговим колесом. З нововведень: повернення «Мако», вільна система прокачування, що дозволяє перерозподіляти свої вміння, не прив'язуючись до конкретного класу, джетпака, сканер і широкий асортимент як «земної», так й «інопланетної» зброї.

Всесвіт Mass Effect ви можете вивчити на Mass Effect Wiki.

Ще в цьому місяці

  • Dark Souls 3: The Ringed City — останнє доповнення Dark Souls 3, яке подарує нам нових босів, ворогів та спорядження, стане доступно 28 березня.

Опитування

В які ігри березня ви хочете зіграти?
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
1
 

Голосування створено 14:02 на березня 6, 2017, на цей момент 2 людей проголосувало.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі