FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Важливі зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • На ФЕНДОМі введено новий метод хешування паролів користувачів. Це ніяким чином не торкнеться паролі самих користувачів, немає необхідності їх оновлювати. У новому методі буде використана одна з найпередовіших методик хешування з bcrypt й додатковим шифруванням AES. Також ці зміни підвищать загальну продуктивність ФЕНДОМу.
  • Інструмент ParserSpeed (і відповідна службова сторінка) буде видалено. ParserSpeed було випущено в 2011 році для того, щоб адміністратори могли бачити технічні дані щодо продуктивності сторінок вікі, однак затребуваність цього інструменту виявилася вкрай низькою, і більшою популярністю користуються сторінки Досліджень.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.