FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • При перегляді повної версії сайту на мобільних пристроях нижнє навігаційне меню (футер) буде займати всю ширину сторінки.
  • При натисканні на зображення в інфобоксах в скіні Monobook буде відкриватися сторінка файлу, а не саме зображення, як зараз.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Електронні листи зі служби підтримки та ФЕНДОМу тепер будуть приходити з електронної адреси community@fandom.com.
Відомі проблеми
  • На даний момент інженери досліджують проблеми з роботою ботів (зокрема, AutoWikiBrowser). Ми постараємось повернути їм працездатність найближчим часом.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.