FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • З допомогою інструменту для створення Головної сторінки для мобільного скіну тепер можна буде додати опис вікі та зображення. Вони будуть використовуватися в різних місцях ФЕНДОМу, в тому числі, в мобільних додатках. Ця функція аналогічна сторінці Спеціальна:Promote, що існувала раніше. Якщо на віки був опис та зображення, завантажені через сторінку Спеціальна:Promote, вони будуть автоматично перенесені в інструмент для створення Головної сторінки для мобільного скіну.
  • З поточним оновленням буде оновлено розширення Semantic MediaWiki, що використовується на деяких вікі-проектах. Оновлення буде істотним: з версії 1.8 до версії 2.4.1. В першу чергу, нова версія підвищить продуктивність розширення, а також покращиться підтримка JS і CSS. Докладніше див. цей блог. Зверніть увагу, що з-за підвищеного навантаження на сервера, розширення Semantic MediaWiki, як і раніше, не встановлюється за запитом адміністраторів. Тому оновлення торкнеться тільки тих проектів, де розширення було встановлено раніше.
  • Стрічка подій для Обговорення буде обрізати довгі повідомлення, щоб зберігати свої розміри.
  • У стрічці події для Обговорень тепер чітко виділятимуться видалені повідомлення. Як і раніше, такі повідомлення будуть видні тільки адміністраторам і модераторам обговорень.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.