FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Нововведення
 • В останні кілька тижнів тестувалися і виходили в світ нововведення для модульних інфобоксів. Значущі нововведення:
  • Нові зображення можуть бути безпосередньо додані в інфобокс у візуальному редакторі. Раніше додавання зображення вимагало перехіду до редактора вихідного коду.
  • Значно збільшено стандартну ширину мініатюр інфобокосів для запобігання пікселізації зображень.
  • Теми інфобоксів тепер працюють разом з темою з параметра theme-source. Раніше тема параметра повністю заміняла тему інфобокса.
  • Додані параметри accent-color-source та accent-color-text-source, що дозволяють змінювати колір інфобоксу прямо у статті.
  • Горизонтальне групування елементів володіє новою опцією для обмеження кількості секцій в одному рядку. При досягненні зазначеного в тезі ліміту наступна секція з'явиться на новому рядку.
Виправлені помилки
 • Цього тижня вийде оновлення для програм на Android та iOS, яке внесе виправлення для пропадающих зображень й додасть ряд інших дрібних змін.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

 • Процес підтвердження електронної адреси зазнає зміни у сфері безпеки та зручності процесу. Самою значною зміною стане те, що після отримання підтверджуючого листа користувачу не потрібно повторно вводити логін і пароль, якщо в той момент він вже увійшов в аккаунт.
 • Модуль 'Схожі теми' на Форумі тепер правильно відображає аватари користувачів. Раніше відображався аватар автора теми. (Виправлення зроблено волонтерами-розробниками)
Відомі помилки
 • Відомі випадки, коли деякі користувачі досі не могли скористатися функцією відновлення пароля.
 • У деяких випадках нік користувача (адміністратор/модератор), який видалив пост в Обговореннях, не відображається в списку всіх постів певного користувача.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.