FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлено помилку, через яку некоректно працювали розділ Використовується на наступних сторінках та посилання Див. повний список на сторінці файлу, якщо в назві файлу використовувалися лапки.
  • Виправлено помилку, через яку вікі-проекти ФЕНДОМу працювали нестабільно на початку вихідних.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Буде розширено функціонал чарівного слова {{PAGESINCATEGORY}}. Тепер воно працюватиме з параметрами all pages, subcats і files. Детальніше див. тут.
  • Буде покращено функцію перевірки зображень при завантаженні зображень у форматі PNG. Раніше спроби завантажити на вікі цілком звичайні файли в цьому форматі могли завершитися написом: Файл не пройшов процедуру перевірки.
  • В повідомлення MediaWiki:Fileexists буде додано посилання на існуючий файл (а не просто назва), щоб користувачі могли відразу перевірити зображення, яке раніше було завантажено на вікі.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.