FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Нововведення
  • ФЕНДОМ тепер підтримує протокол IPv6. Це означає, що тепер у журналах, на службових сторінках і в історії сторінок та повідомлень можна буде побачити довгі IP-адреси анонімних користувачів. Однак по суті нічого не зміниться, і анонімні користувачі з довгими IP-адресами технічно нічим не відрізнятимуться від анонімних користувачів з короткими IP-адресами. Якщо у вас все-таки виникнуть проблеми з такими користувачами, напишіть в Спеціальна:Contact/bug.
Виправлені помилки
  • Виправлено баг, через який у користувачів, в ніках яких є двокрапка (":"), були проблеми з діяльністю на ФЕНДОМі. Однак тепер заборонено реєструвати нові облікові записи із ":" в імені.
  • Внесені редагування в локалізацію, що виправляють помилки, про які повідомляли користувачі.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Функцію "Надати права модератора чату" всередині чату буде видалено. Цією функцією рідко користувалися, а також надходили скарги на випадкове натискання цієї опції. Видати користувачеві статус модератора чату раніше буде можливо через сторінку Спеціальна:UserRights.
  • До рекламних відеороликів буде додано кнопку, яка відключає автовідтворення відео на найближчі два тижні.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.