FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
 • Ведеться робота над усуненням помилок, пов'язаних зі Стіною обговорення — наприклад відображення нових користувальницьких сторінок в темах. Це частково виникало через нещодавнє поліпшення продуктивності розширення та прискорення його працездатності. Замість того, щоб просто знизити швидкість, ми краще внесемо виправлення і переконаємося, щоб більше такого не повторювалося.
 • На сторінках тим у списку інструментів більше не відображатиметься додаткове посилання на історію.
 • Після перейменування користувача всі порушені теми не відображатимуть неадекватний опис редагування.
 • Виправлено відображення тим у списку вікі-діяльності, яке раніше відображалося у вигляді чистого HTML-у.
Інші зміни
 • У Обговореннях адміністратори та модератори зможуть взаємодіяти з постом в будь-якому місці, де він з'являється, якщо на цей пост було подано скаргу.
 • Користувачі групи 'Відкатники' більше не можуть редагувати чужі пости та теми, оскільки це не передбачено правами.
 • Нещодавно ми перейшли на відображення зображень JPEG та PNG у форматі WebP в браузерах, де він підтримується (наприклад, в Chrome). В результаті це значно збільшило пропускну здатність сервера для даних зображень. Однак формат якості було виставлено автоматично на 'низький', тому на даний момент ми працюємо над виправленням якості у порушених зображеннях.
  • WebP — це новий формат, спеціально розроблений для зображень, що використовуються в мережі. Він дозволяє значно знизити розмір файлу, при цьому майже не втрачаючи якості.
  • Нещодавно було додано посилання на скачування зображень формату JPEG та PNG щоб переконатися, що користувачі скачуватимуть оригінал, а не WebP версію.
 • Виконано індексацію великої кількості контенту. Це виправило помилку, через яку деякі сторінки було неможливо знайти через локальний пошук.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.
Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.