FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
 • Виправлена помилка, з-за якої в рядку пошуку не відображалися ймовірні варіанти при наборі шуканої фрази або слова. Також виправлений баг, коли передчасне натискання на рядок пошуку викликало «обнулення» сторінки, тобто сторінка ставала порожньою.
 • Виправлена сторінка WAM, яка іноді надана порожньою.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни
 • Значні зміни зазнала сторінка спільноти:
  • Сторінка була реорганізована і отримала новий макет, покликаний в простій формі пояснити користувачам потрібні для проекту дії — доповнити статті, додати категорії тощо.
  • Зображення в заголовку стало ширше і в разі, якщо воно не завантажено, тепер береться із заголовного зображення обговорення. Текст в заголовку став редагованим.
  • Модератори контенту і обговорень тепер відображаються в блоці з новими користувачами та адміністраторами. Біля аватарів користувачів з даних груп відтепер є значок.
  • Секція зі списком справ перейменована і більше не обмежена по висоті. Секція зі списком необхідних статей видалена.
 • Натискання на кнопку «Escape» (Esc) закриває розширений рядок пошуку.
 • Деякі спільноти можуть помітити зміну стилю нумерації сторінок категорій, розташованої внизу.
Відомі помилки
 • Ми розбираємося над помилкою, з-за якої перехід за посиланням, розташованим в глобальному навігаційному меню, на сторінку обговорень наводив на сторінку з іншим мовним інтерфейсом.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.