FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Нововведення
  • Стала доступна нова система повідомлень для володарів настільних комп'ютерів як на сторінках вікі, так й в Обговореннях. Користувачі мобільних пристроїв також отримуватимуть повідомлення через нову систему. Стару систему оповіщень про повідомлення на форумі або стіні обговорення зміни не торкнулися. Детальніше про нову систему можна ознайомитися в даному блозі.
Виправлені помилки
  • Виправлено декілька помилок, пов'язаних з тестуванням нового навігаційного меню вікі.
  • На службовій сторінці блокування (Special:Block) додано коректне відображення опцій, в залежності від типу блокування (раніше при блокуванні IP-адреси виводилися опції для користувачів й навпаки).
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Щоб розвантажити сайт, модуль чату було прибрано з відображення в анонімних користувачів.
  • Інформація щодо реєстрації користувачів більше не показується в свіжих редагуваннях, проте все ще доступна в журналі Special:Log/newusers. Дану зміну введено по ряду причину, в першу чергу через те, що на деяких проектах дана інформація займає більшу частину останніх змін.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.