FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Декілька швидких кліків по кнопці "Переглянути попередні відповіді" в Обговореннях більше не призводитимуть до показу дублікатів відповідей.
  • Виправлено помилку, через яку в Обговореннях неможливо було редагувати старі повідомлення.
  • Виправлено посилання в електронних листах засновникам вікі-проектів, яка замість Обговорень вела на порожню сторінку.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • При перегляді вікна "Повідомити про порушення" тепер є посилання "Обговорення", щоб користувачам було легше повернутися назад.
  • Внесено кілька поправок у Політику налаштувань, щоб більш чітко пояснити вимоги до нових заголовків сторінок.
Проблеми, відомі на даний момент
  • Чат знову може бути недоступний деякий час після технічного оновлення, оскільки інженери оновлюють код цього розширення.
  • Інженери працюють над помилкою, яка призводить до різних проблем для користувачів, у яких є двокрапка.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.