FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Оновлення
  • В Обговореннях з'являться новий заголовок сторінки та оновлене локальне навігаційне меню. Також будуть ще кілька змін у дизайні. Докладніше див. цей блог.
Виправлені помилки
  • Виправлено помилку, через яку виникали проблеми з видаленням сторінки, якщо до неї були коментарі.
  • При перемиканні на повну версію на мобільному пристрої більше не буде проблем з втратою деяких параметрів URL. Це призводило до проблем, наприклад, при переході на історію сторінки.
  • Порожні категорії тепер коректно фільтруються на головній сторінці для мобільних пристроїв.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Проблеми, відомі на даний момент
  • Зараз у користувачів, які використовують поштовий сервіс mail.ru, є проблеми з отриманням пошти ФЕНДОМу.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.