FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Нововведення
  • Оновлено глобальне навігаційне меню, що є частиною процесу зміни назви. Зміни залишать той же функціонал, що і був присутній раніше, проте з незначними змінами:
    • Злегка оновлений дизайн і поліпшення інтерфейсу для простоти використання. Навігаційне меню буде мати єдиний стиль на всій платформі.
    • Для користувачів, які зайшли в акаунт, навігаційне меню буде зникати під час прокручування вниз і з'являтися, коли сторінка прокручується вгору. Для незареєстрованих користувачів навігаційне меню буде як і досі закріплено на самому верху екрана.
    • 4 жовтня лого ФЕНДОМ буде змінено на лого Fandom powered by Wikia.
Виправлені помилки
  • Налаштування пошти у Обговореннях тепер буде відображатися в правильному місці на тих спільнотах, де Обговорення ще недоступні.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни
  • Змінена поведінка тегів, які відповідають за відображення груп прав на сторінці користувача, в результаті чого тепер відображаються деякі глобальні групи (такі як "Помічник" або "VSTF").

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.