FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлені відсутні переклади в електронному листі, вітальним нових корисутвачів після реєстрації, і у листах про підтвердження електронної пошти.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни
  • Оновлена поведінка посилань на Обговорення. Тепер, коли користувач після перегляду поста переходить назад, він повертається туди, звідки і перейшов, а не переходить до початку списку.
  • Довгі рядки без пробілів у чаті (наприклад - посилання) відтепер будуть розбиватися на кілька рядків, а не розширювати вікно з повідомленнями, викликаючи смугу прокрутки знизу.
  • На цьому тижні буде запущено повне відключення розширення «Обкладинка вікі». Нагадаємо, що розширення більше не підтримується ФЕНДОМом.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.