FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Використання кнопки 'Додати нову сторінку' при першому відвідуванні сторінки більше не прокручуватиме сторінку в самий низ.
  • Виправлене посилання у логотипі ФЕНДОМу в коментарях та постах співробітників.
  • Виправлена помилка із зникненням заголовків тим на Форумі.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • На вікі-проектах, де був підключений Форум, але не був використаний (не створено жодної теми), розпочата процедура відключення форуму та підключення Обговорень. Підключені обговорення будуть мати вітальний пост з корисними посиланнями (приклад).
Інші зауваження
  • Якщо на час новорічних свят ви планували прикрасити свою вікі популярним зимовим скриптом, який додає сніг, то ми раді повідомити вам, що зробити це можна в обхід перевірки JS — досить додати dev:SnowStorm.js в MediaWiki:ImportJS.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.