FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлено проблему з некоректно працюючим розширенням 'GoogleDocs4MW' (розширення дозволяє вбудовувати Google-таблиці).
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Оновлені додатки для iOS:
    • Користувачі побачать оповіщення у правому верхньому кутку, якщо їх пост в Обговореннях було оцінено або прокоментовано.
    • Опис додатків в AppStore відображатиметься доступними для додатка мовами.
  • Збільшено кількість позицій з 1000 до 5000 на спеціальних сторінках ListRedirects та Mostlinked.
  • Змінено MediaWiki-повідомлення Fileexists. Тепер у повідомленні додається посилання на існуюче зображення.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.