FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Оновлено та спрощено оформлення під час створення нової вікі.
  • Оновлений Візуальний редактор:
    • Мінімальна висота редактора значно збільшена. Тепер під час редагування статті вам не буде здаватися, що ви дивитеся на статтю через бійницю в танку.
    • Текст ліцензії переміщений під зону редагування. Раніше він перебував у діалоговому вікні при публікації.
    • При створенні нової сторінки діалогове вікно для опису редагування не з'являтиметься. Зміна тестова і за її результатами буде з'ясовано, як багато людей перестануть відмовлятися від створення сторінки, зупинившись над описом редагування.
Відомі помилки
  • Йде робота над виправленням помилки, через яку в темах зникають заголовки.
  • Ми поінформовані, що на сторінці вікі-діяльності в темах будь-які нові коментарі відображаються в якості прямого тексту (наприклад, відображення HTML-теґів). Це пов'язано з недавніми роботами над продуктивністю, однак ми вже шукаємо шляхи для виправлення цієї помилки.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.