FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлено помилку, через яку не працював фільтр категорій у стрічці подій Обговорень.
  • Внесено зміни в код, покликані збільшити надійність роботи автоматичного привітання користувачів. Якщо на вашій вікі як й раніше є проблеми з цією функцією, напишіть в Спеціальна:Contact/bug.
  • Виправлено помилку, через яку користувачі отримували повідомлення по електронній пошті про нові коментарі до статей в старому стилі листів.
  • Виправлено помилку, що призводила до відсутності панелі внизу сторінки в Обговореннях.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Користувачі з різними правами отримають різні іконки в чаті. Ці іконки будуть аналогічні поточним іконам в Обговореннях.
  • Оповіщення вгорі сторінки (такі, як "ця вікі є вашою мовою" тощо) будуть більш органічно розташовуватися в мобільному скіні, що полегшить користувачам їх використання.
  • Продовжується робота з переіндексацією контенту на всіх вікі-проектах. Це покликане усунути проблеми, коли деякі сторінки не відображалися в результатах пошуку по вікі.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.