FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Нововведення
  • Буде оновлено дизайн блоків в правій колонці: вікі-діяльність, віконце чату, нові теми на форумі. Оновлений дизайн можна побачити на скріншоті тут.
    • Зверніть увагу, що на вікі-проектах, де використовується CSS та/або JS для оформлення правої колонки, потрібні зміни, оскільки замість .module тепер для стилів правої колонки використовуватиметься .rail-module. Зміни в CSS можна подивитися тут: http://report.wikia.net.
Виправлені помилки
  • Виправлено помилку, через яку неможливо було увійти на сторінку користувача в мобільному скіні.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Якщо повідомлень для користувача буде більше 99, то у віконці повідомлень відображатиметься «99+».

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.