FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни
  • Посилання на групи ФЕНДОМу в соціальних мережах та у повідомленнях по email тепер будуть вести на групи на мові користувачів.
  • Розширення NewWindowLinks більше не підтримується.
  • Кількість користувачів ФЕНДОМу, які використовують Internet Explorer 11, знизилася до вкрай малої цифри, тому ми припиняємо підтримку цього браузера. Тим не менш, користувачі все ще можуть відправляти повідомлення про баґи в службу підтримки, що з'являються в цьому браузері. Інженери розглянуть ваш запит. Цілком можливо, що браузер, Edge, який працює у Windows 10, буде доданий у список підтримуваних в найближчому майбутньому, якщо кількість користувачів цього браузера продовжить рости.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.