FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Оновлення
 • В Обговорення буде додана функція відстеження постів користувачів та деякі інші оновлення.
  • На головній сторінці Обговорень тепер будуть дві вкладки: «Все» та «Відслідковані». Першу вкладку можна відсортувати за новими темами та за найпопулярнішими темами, а в другій перебуватимуть теми, за якими ви стежите, і вони будуть відсортовані за датою останньої відповіді.
  • Обговорення міститимуть окремі налаштування для повідомлень електронною поштою, що стосуються відповідей на ваші повідомлення та позитивних оцінок ваших повідомлень.
  • Функція «Поділитися» переміститься в меню повідомлень.
  • На даний момент функція відстеження буде доступна тільки в браузері. Про реліз цієї функції в мобільних додатках ФЕНДОМу буде оголошено пізніше.
Виправлені помилки
 • Підказки при вставці посилання більше не ховатимуться за областю редагування та іншими елементами інтерфейсу в разі появи повідомлень на стінах обговорень, форумі та у коментарях до статей.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

 • В результаті недавнього тестування було прийнято рішення перемістити вкладку «На вікі» в праву частину навігаційного меню для анонімних користувачів. Зареєстровані користувачі не побачать цих змін.
 • Кнопка «Поділитися» відображатиметься тільки на сторінках з основного простору імен.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.