FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлений баг, через який у редакторі в скіні Monobook при натисканні клавіші «Escape» на клавіатурі зникав текст з області редагування.
  • Виправлена помилка, через яку в Обговореннях некоректно відображалися посилання на сторінки, назви яких закінчувалися на знак питання.
  • Виправлена помилка, через яку зображення в інфобоксах з новою розміткою вилазили за межі інфобоксу або відображалися розтягнутими. Проблема повинна зникнути в найближчі кілька діб разом з оновленням загального кеша.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Функція «Забули пароль» буде оновлено, і тепер замість тимчасового пароля користувачі отримуватимуть по електронній пошті посилання для переходу на сторінку відновлення пароля.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.