FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлено масштабування логотипів нестандартної ширини в чаті.
  • Виправлено відображення кнопок під час процесу відновлення пароля в браузері Microsoft Edge та деяких інших старих браузерах.
  • Виправлені відсутні MediaWiki-повідомлення, які починаються з widget- (наприклад, widget-title-newpages).
  • В Обговореннях попередній перегляд посилань на теми зі стін обговорення відображатиме заголовок теми, а не її номер.
  • Виправлено проблему, через яку навігація в мобільному скіні могла відображатися некоректно на браузерах Safari в режимі інкогніто.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • З електронних повідомлень прибрано токен, що відповідає за час закінчення терміну дії посилань. Тепер посилання про її анулювання діятиме довше.
  • Процес перейменування, про який повідомлялося раніше в блоґах, знаходиться на завершальних етапах.
  • Триває видалення непотрібних розширень з нашого коду. Цей процес ніяк не повинен торкнутися користувачів, проте якщо ви зіткнетеся з проблемою — дайте нам знати!
Відомі помилки
  • Ми працюємо над виправленням помилок, пов'язаних з оновленням правої колонки минулого четверга.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.