FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Нововведення
  • Оновлені мобільні додатки. Значні нововведення та зміни:
    • Доступна нова система оповіщень, яка дозволить користувачам мобільних додатків залишатися в курсі останніх подій.
    • З мобільного додатку доступна реєстрація на ФЕНДОМі за допомогою облікового запису Google (аналогічний спосіб реєстрації вже є для Facebook). Зареєстровані користувачі в свою чергу зможуть прив'язати свій обліковий запис до облікового запису Google за допомогою мобільного додатку.
    • При поданні скарги на перевірку поста в Обговореннях користувачеві потрібно підтвердити свою дію. Дана зміна має вирішити проблему з випадково поданими скаргами.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Кількість користувачів у глобальних групах коректно відображається на спеціальній сторінці ListUsers. У свою чергу локальні групи, які не використовуються на вікі (кількість користувачів у таких групах дорівнює 0), не відображатимуться на спеціальній сторінці.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.