FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Оновлення розширень
  • Модуль, з допомогою якого можна вивести стрічку Обговорень на вікі (наприклад, на Заголовну сторінку), буде доступний на всіх вікі-проектах.
  • Також з'явився користувальницький скрипт, який виводить правки в Обговореннях на подобу сторінки Свіжих правок на окрему службову сторінку.
Виправлені помилки
  • Виправлена помилка, із-за якої некоректно відображався заголовок в особистих налаштуваннях у розділі для адміністраторів вікі.
  • Виправлена помилка, із-за якої з першого разу не відображалися плашки адміністраторів і модераторів в Обговореннях.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни
  • Для вікі-проектів, у яких є свої мобільні додатки, тепер в повідомленнях по email з цих вікі-проектів в футері даватиметься посилання на додаток. Для решти вики-проектів в повідомленнях буде даватися посилання на мобільні додатки ФЕНДОМу.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.