FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Оновлення
  • Нова сторінка Обговорення:Дослідження буде доступна адміністраторам та модераторам в Обговореннях. Дані на сторінці оновлюються один раз на 24 години. Найближчим часом цю сторінку чекають наступні оновлення:
    • відображатимуться заголовок та логотип Обговорень.
    • у користувачів з кількістю повідомлень 999+ (понад 999 повідомлень), відображатиметься точна кількість повідомлень.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Посилання на повідомлення в Обговореннях, про які було повідомлено модераторам, буде переміщено на панель інструментів модератора (у правій частині екрана). Там же знаходитиметься посилання на Обговорення:Дослідження.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.