FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Нове
  • Після тестування декількох місць розташування кнопки Додати сторінку було прийнято рішення розмістити її під лічильником статей вікі.
Виправлені помилки
  • Виправлені неробочі посилання в описах загальних файлів.
  • Виправлена помилка в новій розмітці інфобоксів, коли в маркірованому списку перший пункт виводився на екран з "зірочкою" (*).
  • Журнал перейменувань учасників буде знову відображатися на всіх вікі-проектах. У ньому будуть вказані користувачі, які були активні на цій вікі і чиї акаунти були перейменовані.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Змінений логотип акаунтів співробітників ФЕНДОМу в чаті.
  • Розширення Обговорення отримає розмір "XL", щоб більш повно відображатися на широкоекранних моніторах.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.