FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Нововведения
  • Всі учасники програми «Fan Contributors» обзавелися особливими профайлами, в якому відображається інформація і весь їхній внесок у дану програму. Подивитися на такий профайл можна тут.
Виправлені помилки
  • Ми працюємо над виправленням помилки, через яку іноді вікі-текст не відображався моментально при редагуванні тим на стінах обговорення. Крім цього ми працюємо над поліпшенням коду для стін обговорень та форуму, щоб виправити ряд помилок та поліпшити продуктивність даних розширень.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Змінено дизайн сторінок категорій в мобільному скіні. Найпопулярніші сторінки в категорії відображатимуться в перших рядах.
  • Прибрані деякі розширення та старі тести:

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.