FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Нові функції
 • Як повідомлялося раніше, з поточним технічним оновленням буде оновлено дизайн верхній частині сторінки вікі та локальне навігаційне меню.
  • Адміністратори можуть керувати кольором заголовка сторінки та зображенням усередині нього через Конструктор тем.
  • Якщо логотип вікі менш за 250px, то назва вікі та меню зрушуватимуться до нього, щоб не залишилося порожнього простору.
  • CSS та JS всередині вікі більше не можна буде застосовувати для налаштування верхньої частини вікі та локального навігаційного меню.
  • У деяких випадках вже прописані раніше локальні CSS та JS вікі (наприклад, максимальна прозорість основної частини сторінки) можуть зламати новий дизайн верхній частині сторінки. В цьому випадку зверніться в Спеціальна:Contact/general для консультацій або перепишіть його.
  • Після оновлення дизайну деякі сполучення клавіш будуть недоступні.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

 • Коли в системі не вистачатиме даних, сторінка рейтингу WAM більш не показуватиме порожню сторінку. Вона відображатиме дані за попередній день.
 • Виправлено помилку, через яку деякі нові вікі-проекти були відсутні в рейтингу WAM.
 • У список доступних для редагування сторінок MediaWiki додано: Chat-live2, Chat-start-a-chat, Chat-join-a-chat, Chat-ban-option-list, Chat-status-away.
Проблеми, відомі на момент оновлення
 • Чат, можливо, буде недоступно протягом декількох годин після оновлення. Це пов'язано із системними оновленнями цього інструменту.
 • У минулі вихідні, через збої в роботі «Content Delivery Network», що поставляє послуги ФЕНДОМу, були збої та повільне завантаження ФЕНДОМу в деяких регіонах світу. Цю проблему майже вирішено, але протягом деякого часу повільне завантаження ФЕНДОМу може спостерігатися для штатів східного узбережжя США.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.