FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Натискання на кнопку відключення автозапуску рекламного відео на два тижні вимикатиме автозапуск відео на всіх вікі-проектах, а не тільки там, де ви побачили це рекламне відео.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Повідомлення MediaWiki:Edit було видалено із списку, які можуть змінювати користувачі. Це пов'язано з побоюваннями з приводу змін цього повідомлення, а також з оновленням політики налаштувань.
  • Ми продовжуємо процес повторного перейменування частини облікових записів.
  • Ми також продовжуємо чистку коду сайту. Це не повинно ні на що вплинути, але якщо ви помітили якісь проблеми, напишіть в Спеціальна:Contact/bug.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.