FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлено помилку, через яку теґ Вікі-діяльності не оновлювався належним чином.
  • Виправлено помилку, через яку деякі зображення у форматі SVG відображалися некоректно. Зображення повернуться в норму протягом тижня.
  • Виправлено помилку, через яку деякі елементи Головної сторінки для мобільних пристроїв не зберігалися після редагувань.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Оновлено програмне забезпечення, яке відповідає за створення мініатюр зображень на сторінках вікі-проектів. Тепер якість мініатюр повинна покращитися.
Проблеми, відомі на даний момент
  • На сьогоднішній день є проблеми зі сторінкою переглядів сторінок у Дослідженнях. Ми працюємо, щоб виправити це.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.