FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлена помилка, коли в особистих налаштуваннях користувача була активна функція "Попереджати, коли не заповнено поле опису редагування", і це призводило до збою в роботі Візуального редактора.
  • Виправлена помилка, через яку некоректно працювали вкладки з зображеннями у інфобоксах.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • При редагуванні інфобокса у Візуальному редакторі клік по рядку, де повинно бути зображення, тепер відразу видає вікно з завантаженням зображення на вікі.
Відомі проблеми
  • Інженери досліджують помилку, через яку в Обговореннях не відображаються імена користувачів, які повідомили модераторам про повідомлення, що порушує ці правила.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.